Neden dacia duster

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın fotoğrafını bekliyoruz

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkesin kendi taktiri bakmak ve görmek ayri şeydir.kargaya yavrun ne kadar çirkin demişler o da birde sen benim gözümle bak demiş. Bizim amacimiz üreticilere eksikleri göstermek kaliteli hizmet alimi sağlamak abali olmayi kabullenirsen vuran çok olur.

koleos alacaksınız o zaman aynen ne kadar para o kadar köfte hesabı ...yetide jeep havası yok ( yeti çok beğendiğim arabadır yalnış anlaşılmasın ). ben şahsen dusterı sadece motor yakıt olayından dolayı alırım oda ayrı ,jeep derseniz renaultun hiçbir arazi aracını almam hepsi çirkin fakat duster gerçeketen bence fiyatına göre iyi araba ..

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Herkesin kendi taktiri bakmak ve görmek ayri şeydir.kargaya yavrun ne kadar çirkin demişler o da birde sen benim gözümle bak demiş. Bizim amacimiz üreticilere eksikleri göstermek kaliteli hizmet alimi sağlamak abali olmayi kabullenirsen vuran çok olur.

Haklısın da, adamlar ucuz olsun dıye bu şekil yapmışlar, opsiyonlar ve kalıte arttıkça fiyat artıyor bildiğin üzere.... iç donanım malzeme zayıf-eski gibi ancak motor-mekanık reno-nissan yenı teknolojı... ayrıca gerçekten bu kadar takıntı yaptıysa sat, başka jıp al, bu fiyata sıfır bulaman yani... dediğin kalite jıplerın ıkınci eli bile pahallı....:bant benım 4x4 ün yakıt bıraz fazla ve kasa yukseklığı bıraz az gıbı, o kadar...ıslık

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ozan abimin dediği gibi koleos alabilirsin.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendi aracınızın fotoğrafını eklemezseniz bu konu kaldırılacaktır sanırım ,karalamaya girmeye başladığını düşünüyorum...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendi aracınızın fotoğrafını eklemezseniz bu konu kaldırılacaktır sanırım ,karalamaya girmeye başladığını düşünüyorum...
Evet abi dacia kullanıcısı arkadaşlar ve ben rahatsız olduk. Karalama kampanyasından farklı bir şey değil.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
görüştür saygım var fakat neden bu kompleks onu anlamadım ( eğer dusterı yoksa ) ...