Neden dacia duster

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değerli kardeşim siz daha7 yaşında iken ben 85 model fransız R9 kullanıyordum.daha sonra 97sinialdım daha sonrada 2001 kangoo fransız gelelim yakıt borusunun delinme meselesine aracı killi çamur toprakta kullanın arka tekere hamur gibi sıvaştığında içindeki taşlar zımpara etkisi yapacak ve boruya zarar verecektir.diğer konu duster ın yağmur kanalı bitiminde ön kapılarınçamurluk şase arasına koyduğu malzeme yağmurlu havada su tutmaya müsait bir yerde buda aracın oralardan diğer kısımlara oranla daha çabuk çürüyecek demektir. araçların taban döşemeleri halıflekstir genelde zaman zaman buraların ıslanması tabanın çürümesine sebep olmuyormu? ayrıca her hangi bir markanın karalamasını yapma gibi bir gayemiz yoktur.gördüğüm eksiklikleri arkadaşlarla paylaşmak istedim .ayrıca gerçek duster sahibi olup olmadığım konusundaki yorumlar iiçinde her insanın kendi görüşü. aldığım araça 48 000tl verirlerse satarım (ayrıca) aracın sesyalıtımı için komple alttan 5 kat pütür attırdım. içten sesyalıtımı için ziftli keçe kaplattırdım,ayrıca motor kaput fitilleri orjinalinde mevcut değildir. onu taktım. ön kaput ,sağ sol çamurluk koruma yaptırdım. ciddi bir formda arkadaşlara yardımcı olmak gayemiz.gerçekleri söylemek neden bu kadar rahatsız etti anlamadım. selam ve sevgilerimle.

çok değerli abicim ( abi dememde bir sakınca yok herhalde :) ), her görüşünüze ve tecrübenize saygım var fakat bu söylediklerinizin hepsi bir tecrübeyse aracı alırken bunlara kontrol neden etmediniz bu söyledikleriniz gayet rahat aracı alırken bakılabilecek şeyler ben mesela şu anda araç alırken nelere dikkat etmem gerektiğini iyi biliyorum ben yerinizde olsam madem skodayı beğeniyorsunuz onu tercih ederdim ( alırken kontrol edilseydi alınmazdı muhtemelen ). yinede ben kendi adıma yazdıklarınızı dikkate alırım fakat çokda şaşırtan şeyler değil ,ben yinede parasının hakkını verdiğini düşünüyorum.

karaca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazı şeyleri kullandıkca görüyorsunuz

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sizi ne zaman tanıyacağız? Karabük mü yoksa Ankara mı? selamlar

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

evet haklısınız sonuçta zamanla görüyoruz ama söylediklerinizin çoğunu alırken kontrol edebilirdiniz diye düşünüyorum...nasıl olsa yılların verdiği tecrübe var ve en azından nelere dikkat edilmeli onu biliyorsunuzdur . açıkcası ben bilgilerime birkaç şey daha ekledim sayenizde :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşların çoğu görüşlerini belirtmiş, bende uzun yılların Renault kullanıcısıyım, en son Mart 2011'de bayiye araba almaya gittim seçeneklerim arasında Duster'da vardı gittim aracı inceledim fiyat kalite oranı beni tatmin etmedi Duster'ın fiyatınında üstünü vererek ClioIII aldım, siz ki dediğiniz gibi uzun yıllar Renault kullanıcısıysanız Renault ve dacia arasındaki kalite farkını rahatlıkla görebilir ve tekrar Renault veya başka bir markaya yönelebilirdiniz ama Duster aldınız bile bile:) dışardan bakıldığında veya işlevlerine göre Duster alınabilecek bir araç...:eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Duster veya servis ile baya ciddi sorunu olmuş galiba... full+4x4 versıyonsa fazla sorun yok zaten... bendeki öyle, sorun biraz yakıt dışında yok... neyse onun takdiri ve tercihi diyek... memnun olmayan müşteri, reno-dacia nın sorunu oluyor bu saatten sona... :cool:

karaca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dacia uk den dacia birleşik krallık sitesine girip duster fiyat ve kaliteyi görebilirsin süper yapmışlar fiyatta fark yok sayılır 15.ooo£ cam düğmelerini bile kapılara koymuşlar. bizim tasamız bu kalitenin aynı fiyata bizim milletimize reva görülmemesi.

karaca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
78 solenzo kardeş... hazırlayabilirsem bir duster tanıtım videosu hazırlayıp paylaşmayı düşünüyorum fakat şu anda tatildeyim. edremit körfezinde telefonunuzu meil adresime gönderirseniz istişarede bulunabiliriz. YARATILANI SEVMİŞİZ YARATANDAN ÖTÜRÜ. selamlar

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
haklısın da, tüm markalar avrupa, amerika, asya, türkiye modellerini farklı-opsıyonlu yapıyor malesef... bizim ithalatçılarında işine gelıyor daha çok kar edıyor, vs işin içinde bır suru film var yanı, öyle bızım ıtırazlarımızla kolay düzelcek gibi değil, teşke herşey standart-doğru-düzgün olsa, malesef zor işler... :slc:cool:

konuyla ilgili ek bilgiler;
http://www.haberegider.com/blog/dac...eknik-ozellikleri-off-road-goruntuleri-video/

Son düzenleme: