Neden Kadjar?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar araba yeni olmasına rağmen Sahibinden.com da satusta çok araba var bu bir olumsuz tan dolayi mı. Kadjar icon 1.5 dci edc almayi düşünüyorum katkının olur mu. Teşekkürler

Olumsuzluktanda olabilir fazla sattigi icinde olabilir :) 1.5 edc dci kullanicisi olarak araci tavsiye ederim [emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 dci icon kullanicisiyim arac bugun 600 km oldu suana kadar memnunum tavsiye ederim...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir arkadaşıma qashqai alma sürecinde netten kadjar i inceleyip epey beğenmiştik ama canlı görünce arabada bir orantısızlık var. Onunda lastik tabanlarindan olduğunu düşünüyorum biraz daha kalın lastik takilirsa araç müthiş olur diye düşünüyorum. Böyle dar uzun duruyor oturaklı durmuyor. Bmw x3 de aynı şekilde mazda panelvan havasında

CyberJava

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de acikcasi arka tamponun disari cikintisini sevmiyorum ama otoparkda duvara dokundurdugumda duvari ilk o karsiladi :) bi de arkadan bakinca somurtuyormus gibi duruyor ;) zevkler rankler....

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu anda aracı satanlar genellikle aldıkları fiyatın üstünde veriyorlar,

Araç 8000 TL zam yedi 6 ayda :(

1.5dci edc icon 17 inch 95.000 iken şu an 103 bin'e geliyor.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 94 kusure almistim baya uctu fiyatlar [emoji106]

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aracı almamış olsaydım

Sahıbınden.com'da ki araçlardan birini hemen alırdım. kafadan 10 bin kar edersınız. hemde 3-5 bin km kullanılan araçlar vardı...

hele ki Antalya'da satan bir arkadaş vardı Deri paket hariç full cosmo maviyi 93 bıne kadar indirmişti... param olsa ikincisini alıp kapıya koyacaktım :)

araç şu an yok, mıllet vergi geçsin diye bekledı sanırım :)))

ilanda olan bir çok araç 1 şubat sonrasında satıldı :)

ahmet.ozturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 180 i gördüm 19 jant olduğundan biraz lastik sesi alıyor ama karlastiği nin olmasının etkisi var elbette

orcun35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olumsuzluktanda olabilir fazla sattigi icinde olabilir :) 1.5 edc dci kullanicisi olarak araci tavsiye ederim [emoji106]

Sahibinden com da 2 gün önce 45 adet satılıktı, bugün ise 36 adet. 2 günde 9 adet 2. el satılmış ki bence gayet iyi, piyasa yapmış [emoji4]

2. ele çok düştüğünü düşünmüyorum. Geçen sene Kadjar 3 bin 877 adet satmış ve bunlardan ortalama 40 adedi 2. ele düşmüş. Bu da %1 eder ki bence hiç birşey. Memnuniyetsizlikten kaynaklı değil de zaruriyetten satılıyor sanırım.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben alacak olsam genişliğinden ötürü alırdım herhalde.