Neden Kadjar?

yesil67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 8 ocak 2016 alev kırmızısı 1.5 110 icon aldım iyiki almışım çok memlunum suv tarzı araç düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

muharrem akkurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar araba yeni olmasına rağmen Sahibinden.com da satusta çok araba var bu bir olumsuz tan dolayi mı. Kadjar icon 1.5 dci edc almayi düşünüyorum katkının olur mu. Teşekk

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar araba yeni olmasına rağmen Sahibinden.com da satusta çok araba var bu bir olumsuz tan dolayi mı. Kadjar icon 1.5 dci edc almayi düşünüyorum katkının olur mu. Teşekk

Türkiye satışlarına baktığınızda vw, ford, hyundai, Fiat ve Renault en fazla araç satan markalar. İkinci elde en çok araç satışı da bu markalarda var yine. Hangi teste bakarsanız bakın tiguan gibi bir muadiline karşılık donanım ve opsiyon bazında en mantıklı araç hem fiyat hem doluluk bazında. Ayrıca kendi sınıfında en iyi yol tutusuna sahip olan bir araç. Yanlış hatırlamıyorsam 2012 yılında başlandı üretime 5 sene geçmiş üzerinden bir hayli olması normaldir kanımca. Tavsiyem aracı opsiyonla alacaksanız adaptif cruise Control gibi güvenlik ekipmanlarını alın. Görsel opsiyonları almaktansa :)

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar 2015 haziranda satisa basladi, mazisi o kadar fazla degil. 1.5 icon edc kullanicisiyim ben memnunum tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar 2015 haziranda satisa basladi, mazisi o kadar fazla degil. 1.5 icon edc kullanicisiyim ben memnunum tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kullanmadım ama bu segment düşünenlere tavsiye ederim. doğumu yeni olabilir ama bilgi birikimi, desteği, teknolojisi, üretim bandı nissandan yani bu segmenti bilen yılların kurdundan geldiği unutulmamalı

A1can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:masallah:masallah:masallah10 aydır kullanıyorum 1.5 ıcon edc çok memnunum iki kere sıfır kusurla kaza yaptım biri geldi yandan vurdu, 3 martta orman yolunda virajda kaydılar iki araç arka arkaya vurdu , geçen haftada maslakta akan trafikte elinde telefonla vw cc kullanan biri arkadan hızla vurdu adamın araba pert , benim araba boya kaporta düzeltmeyle çıkıyor, adam kazadan sonra inanamadı bende suv araca geçeceğim dedi. araç iyi araç satmayı düşünmüyorum daha uzun yıllar kullanacağım.