Objektif olarak yorumlarmısınız arkadaşlsr Fluence alınır mı

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhsba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,

Kısmetse 1.5 edc vites 2011 model privilege almayı düşünüyorum, 50.000 tl ye anlaştım gibi 120.000 km de birçok yerde bu aracı karalıyorlar yok kaportası adi yok işte elektrikli araç olarak çıkmış o tutmuyunca motor takmış piyasaya sürülmüş o fiyata o araba alınırmı gibi genelde negatif yorumlar var, ben bu aracı kullanan siz araç sahiplerinden en doğru bilgiyi slırım düşüncesiyle açtım bu konuyu, aklıma takılanlar şunlar,

Dediğim aracın fiyatı sizce nasıl,

O modelde ve km de temiz bir araç kaç lira eder,

2-3 yıl sonra satsam tahmini değeri nasıl olur,

Araçta kronik bir sorun varmı kesinlikle şuna dikkat et diyeceğiniz bir yer,

Çekişi yakıtı işçilik kalitesi parça fiyatları nasıl,

Menmun olduğunuz olmadığınız yerler neler,

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldin kardeşim. Bizde ki şirket araçlarının bir çoğu fluance ve kangoo. Bu güne kadar hiç bir sıkıntı çıkarmadılar. Ama devamlı kullanan ve sahibi olan arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır sana. Hakkında hayırlısı olsun.

recaigurdal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş o paraya o araba alınırmı diyenler Malum markanın BOŞLİNE' nı alsınlar.
sen o paraya onların YÜKSEKLİNE'de alamadığını alırsın. Boşver takılma. F/P çok iyi. aracın 110luk olacağı için sorun yaşamazsın çekiş güzeldir.
birde yolda mazotu kokladımıydı değme keyfine.

onların DSG si bozuldumu çokca para öderler. Sen kıymetli EDC şanzumanınla devam edersin. ben FLUENCE'imle çok mutluyum. bir kronik sorununuda görmedim.

hayırlı olsun şimdiden...

toggykaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 edc 110 bg privilage sahibiyim 1.5 senedir araç bende inanılmaz memnunum. aracım 160.000 km de büyük bakımını yeni yaptırdım.. gayet başarılı bir araba şimdiye kadar bana herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.. alacağın arabayı renaultta teste sokmanı ve sıkıntı yoksa düşünmeden almanı öneririrm.. bir depo mazotla sakin kullanımda 950-1000 km civarı gidebiliyor.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kurumların kiralık araçlarına bakarsanız genelde fluence ve kangoo dur. Fluence i uzun süreli kullanmaya niyetli iseniz alın, üzecek bir araba değil altıda yüksek, dağa bayıra bile çıkarsınız, dış görünüşü de çoğu kişinin hoşuna gitmiyor belkide bundan çok tutulmadı ama zevk meselesi, banada kötü görünen bir araç değil.

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50.000 tl ye Hem otomatik vites, Hem dizel 110 beygir, hem sedan hem parçası ucuz ve servis ağı sıkıntısı olmayan , hemde şimdi satacağım dediğinizde 1 hafta içinde satabilceğiniz başka bir araç modeli varsa bize söylesinler bizde ondan alalım hehe
Herkes bişiler konuşuyor ama biride gidipte şunu al diyemiyor çünkü öyle bir araç yok qw
Şimdiden hayırlı olması dileği ile :eyv

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 model 105 bg dci manuel kullanıcısı olarak

Dediğim aracın fiyatı sizce nasıl, fiyat konusunda araştırmam yok

O modelde ve km de temiz bir araç kaç lira eder, fiyat konusunda araştırmam yok

2-3 yıl sonra satsam tahmini değeri nasıl olur, reno fazla zarar ettirmez

Araçta kronik bir sorun varmı kesinlikle şuna dikkat et diyeceğiniz bir yer, belki göğüsten hafif tıkırtı gıcırtı ses yapabilir, direksiyon kılıfı soyulabilir. bildiğim kadarıyla kronik sorun yok

Çekişi yakıtı işçilik kalitesi parça fiyatları nasıl, ekonomiktir, işçilik ve parça kalitesi orta seviyede, rakiplerine göre yedek parça fiyatı uygun, bulunurluğu fazla

Menmun olduğunuz olmadığınız yerler neler, aracımda ESP olmasını isterdim

ek olarak, edc şanzımanı arıza yüzdesi diğer modellere göre düşüktür

araç temiz ise düşünmeden alın derim

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar kısmetse perşembe günü alacağım eğer araç dediği gibi çıkarsa satanın,

Aldıktan sonra resimlerini eklerim,

galove

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben de aracımı satıyorum. 82.000 km'de. triger setini falan da değiştirdim bakımları yaptırdım.
full orjinal boya yok hatasız. 2012 model. Açıkçası o araba için istedikleri fiyat bence fazla. Ben foruma özel 51.000'e veririm. Ev alacağım için satılık.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben de aracımı satıyorum. 82.000 km'de. triger setini falan da değiştirdim bakımları yaptırdım.
full orjinal boya yok hatasız. 2012 model. Açıkçası o araba için istedikleri fiyat bence fazla. Ben foruma özel 51.000'e veririm. Ev alacağım için satılık.

sahibimden.com ilanı varsa yayınlayın alacak olan arkadaş detaylı olarak baksın ;)