Objektif olarak yorumlarmısınız arkadaşlsr Fluence alınır mı

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhsba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,

Kısmetse 1.5 edc vites 2011 model privilege almayı düşünüyorum, 50.000 tl ye anlaştım gibi 120.000 km de birçok yerde bu aracı karalıyorlar yok kaportası adi yok işte elektrikli araç olarak çıkmış o tutmuyunca motor takmış piyasaya sürülmüş o fiyata o araba alınırmı gibi genelde negatif yorumlar var, ben bu aracı kullanan siz araç sahiplerinden en doğru bilgiyi slırım düşüncesiyle açtım bu konuyu, aklıma takılanlar şunlar,

Dediğim aracın fiyatı sizce nasıl,

O modelde ve km de temiz bir araç kaç lira eder,

2-3 yıl sonra satsam tahmini değeri nasıl olur,

Araçta kronik bir sorun varmı kesinlikle şuna dikkat et diyeceğiniz bir yer,

Çekişi yakıtı işçilik kalitesi parça fiyatları nasıl,

Menmun olduğunuz olmadığınız yerler neler,

2011 2012 ford mondeo lara bakin derim. 2000 motor takintiniz yoksa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

kaanadar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba

bende fluence dinamik edc yada manuel alıcam 2 aydır fiyat araştrması yapıyorum fakat söylediginiz aracın hem km si hemde fiyatı çok yüksek 2012 model 80 bin ile 100 bin km arası araçlar 45 ile 48 arası gidiyo bu dedigim fiyatlar hatasız boyasız km si 50binde 30binde istersen 50 bin tl ye bulabilirsin şiddetle tavsiye ediyorum bende alıcam beyaz renk arıyorum ben, benm tavsiyem böyle genede karar sizin Allah hayırlı araçlar almak nasip etsin iyi günler(dinamik ile privilege modelleri aynı zaten sadece sanruf yok içinin bej renk olması dez avantaj)

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginiz ve cevaplarınız için teşekkürler, aracı aldım çokta beğendim yakında resimlerini eklerim,

@ galove

Şu mesajı konuyu açtığım gün atsa idiniz ne olurdu üstat, :(

Ne diyelim aldık bir kere sağlık olsun,

Edit: Sabihinden
262611720 bu ilan numarası ile arayınca herhangi bir araç bulamadı,

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok konfor arama arac sert cekis konusunda sikintin olmasin mukemmel aracin Her yerinden kronik sikinti olarak sesler gelebilir kulagimi tikarim dersen yine problem yok bakimi parcasi ucuz kisacasi az yakar cok kacar bir arac torosun modernize hali desem daha aciklayici olurum :))

azizbekir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eger fluence den passat ya da audi a4 performansi bekliyorsaniz alinmaz . ancak buradaki kullanicilarin araclari genellikle kronik sikintilari cozulmus kisisel konfor ozellikleri katilmis araclar . ornegin ben aracimdaki kronik ontakim tikirtilarini susturmus ses izolesini guclendirmis aracin ic isiklandirmasini kendi zevkime gore yenilemis , rot baslarini değistirerek araci yumusatmis ve en buyuk eksilerini gidermis bir fluence kullanicisiyim . benim aracim gibi bir fluence neden alinmasin ki ? Bence fiyati yakin araclar icinde alinabilecek en iyi 3 aractan biri

galove

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginiz ve cevaplarınız için teşekkürler, aracı aldım çokta beğendim yakında resimlerini eklerim,

@ galove

Şu mesajı konuyu açtığım gün atsa idiniz ne olurdu üstat, :(

Ne diyelim aldık bir kere sağlık olsun,

Edit: Sabihinden
262611720 bu ilan numarası ile arayınca herhangi bir araç bulamadı,

Hocam benimkisi biraz acele oldu çünkü ev almak için satışa çıkarmıştım. İlanı da kaldırdım çünkü müteahhit'e veriyorum. 50.000'den saydık arabayı. bedavaya gitti diyebilirim. Sahibindene 51.750 yazmıştım bir kişi bile aramadı. Ben de anlamadım neden.

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@ galove

Sağlık olsun,

@ azizbekir

Aracın iç ışıklandırmasını nasıl yaptınız bilgi verir misiniz,

azizbekir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@ azizbekir

Aracın iç ışıklandırmasını nasıl yaptınız bilgi verir misiniz,

aracın içinde ışıklandırmasını eksik gördüğüm yerler ön konsol , orta konsol ve kapılardı . ön konsola neon şerit yaptım . teybin altına bir led koyarak orta konsolu aydınlattım . kapı kollarına mantar ledle aydınlatma yaptım ayrıca kapı iç döşemelerine de neon şerit yaptım . şimdi karanlıkta istediğim düğmeyi , kapı ceplerine ya da konsolda bir yere koyduğum nesneleri çok daha kolay bulabiliyorum . ayrıca iç ambiyansı da çok hoş oldu . iç ışıkların hepsini gün ışığı rengi ledlerle değiştirdim ayrıca hem öne hem arkaya ayak altı aydınlatmaları ekledim .

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın içinde ışıklandırmasını eksik gördüğüm yerler ön konsol , orta konsol ve kapılardı . ön konsola neon şerit yaptım . teybin altına bir led koyarak orta konsolu aydınlattım . kapı kollarına mantar ledle aydınlatma yaptım ayrıca kapı iç döşemelerine de neon şerit yaptım . şimdi karanlıkta istediğim düğmeyi , kapı ceplerine ya da konsolda bir yere koyduğum nesneleri çok daha kolay bulabiliyorum . ayrıca iç ambiyansı da çok hoş oldu . iç ışıkların hepsini gün ışığı rengi ledlerle değiştirdim ayrıca hem öne hem arkaya ayak altı aydınlatmaları ekledim .

Üstat aracımı size getirsem ücret karşılığında bu işlemi yaparmısınız,