Ön cam kırılması - cam değişimi hakkında

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön cam çatlağı bende de var. Hurdacılara gidicem tabi bulabilirsem. Kasko yok. Şişecam ın ürettiği çakma cam işte ne hayır gelir ki?

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam hem gecmis olaun demek hem de hgs’yle ilgili bir sey sormak istiyorum.
Temmuz 2017’de İstanbul’daki doludan dolayi camim catlamisti. 2013 clio4 1.5 dci icon. Maltepe Renaultmtan orjinal cam alip sanayide taktirmistim. 200-300 TL karim olmustu. Hic bir fark da hissetmemistim.

Hgs oteki camda gitmisti. Sonra ptt subesine gittim, kara yollarini aradim.
İptal icin bir suru kulfet dediler. Mobil uygulamadan hgs bakiyemi goruyorum, bakiye azaldikca yukluyorum. Sadece gecislerde otuyor, sonra bakiyeden dusuyor : ) kara yollari bir sey olmaz demisti. Bilmedigim veya soylemedikleri badka bir ceza yoktur degil mi?

Bişey olmaz. Etiketsiz ceza gibi gösterir sonra sistemden düşer. Yok iyice takıntı yapıyorsanız PTT ye gidip HGS ye iptal ettircem deyin. 1 ay HGS siz kalın sonra paranızı alın sonra ben HGS istiyorum diye alın. Hepsi bu kadar.

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bişey olmaz. Etiketsiz ceza gibi gösterir sonra sistemden düşer. Yok iyice takıntı yapıyorsanız PTT ye gidip HGS ye iptal ettircem deyin. 1 ay HGS siz kalın sonra paranızı alın sonra ben HGS istiyorum diye alın. Hepsi bu kadar.

Tesekkurler. Yok takinti yapmadim. Hatta camda leke yaptigi icin takmak istemiyorum 😅
Simdilik bir sorun yok. Tesekkur ederim.

ajanjoker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön Cam Kırığı yazın benimde başıma gelmişti. Gruopama genişletilmiş full kasko vardı. Anlaşmalı yerlerde veya istediğim başka yerde yaptırabileceğimi söylediler bende anlaşmalı oldukları firmaya gittim. Muadil takacaklarını belirttiklerinde karşı çıktım benim camım orjinal, orjinal olacak diye fazla diretmeden taktılar. O gün şöyle bir bilgi aldım; eğer aracın üstündeki muadil ise sadece muadil ile değiştiriyorlar. Orjinal ise seçim sana kalmış durumda. Biraz geç bir bilgilendirme oldu ama kalsın burda :)