Ön camlardan ve göğüsün sağ önünden gelen ses

lunberg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ön iki camı yarıya kadar açtığımda camlardan ses geliyor üzerine bastırıp yuvalarına oturttuğumda bi nebzede olsa kesiliyor.
birde göğüsün sağ ön tarafından çakıl taşlı yola girdiğimde ses yapıyor bu sıkıntıları yaşayan var mı?
servise gittiğimde başlarından savıyorlar birde pişkin pişkin reno böyle diyolar. Yardım

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdilik bir çözümü yok gibi, lakin bahsettiğin durumlar Iconcanımda'da mevut artık kafaya takmıyorum hergün yeni bir askilikle karşılaştığım için

phantom18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle sesler aracın yapısı gereği artık!! normal olarak karşılanıyor , servisle çözüm yolu da sizi sinir etmekten başka bi şeye yaramaz zamanla çözümleri arkadaşlarımız üretecektir. şimdilik kafaya fazla takmamaya bakın. aynı sorunları bende yaşamaktayım bende beklemedeyim :::

set

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorunlar bendede mevcut.ama pek fazla büyütmemek gerekiyor..

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sag on tarafinda yani camin dis kisiminda plastik parca varmi megane 3 lerdeki gibi ? Varsa onu bi sökun ve gezin. Bakalim ses kesilecek mi ?

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğiniz kısım ile ilgili bir sorun yok, bu tıkırtılar sağ kapı döşemesinden geliyor :eyv
Sag on tarafinda yani camin dis kisiminda plastik parca varmi megane 3 lerdeki gibi ? Varsa onu bi sökun ve gezin. Bakalim ses kesilecek mi ?

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapılardan gelen seslere ben çözüm bulunacağını pek zannetmiyorum. Sonuçta kullanılan malzeme sert plastik olduğu için yoldaki titreşimleri size ses olarak geri yansıtıyor. Pek kafaya takmamak lazım lâkin bu segment araçların hepsinde olan şeyler bunlar. Daha doğrusu malzemenin doğasında olan birşey olduğu için sesleri kesmek bir hayli zor.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğiniz kısım ile ilgili bir sorun yok, bu tıkırtılar sağ kapı döşemesinden geliyor :eyv
Döşeme daha önce söküldümü ? Cozum olarak kapi dosemesini sokun. tüm tirnaklara sakız bant ile kaplayin. Hoperlör çevresi ve ses yapan yerlere cam süngeri koyun. acmisken bide ses yalitimi yapistirin oraya. Daha gelmez herhalde. Ses gelebilecek heryeri kaplamis olursunuz cunku

yussuf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bu fiyata bu araba normal herşey :bant