Ön camlardan ve göğüsün sağ önünden gelen ses

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ön iki camı yarıya kadar açtığımda camlardan ses geliyor üzerine bastırıp yuvalarına oturttuğumda bi nebzede olsa kesiliyor.
birde göğüsün sağ ön tarafından çakıl taşlı yola girdiğimde ses yapıyor bu sıkıntıları yaşayan var mı?
servise gittiğimde başlarından savıyorlar birde pişkin pişkin reno böyle diyolar. Yardım
tam olarak nereden geldiğini bul yaptır ben öyle yaptım sanki arkataraftan yada koltuktan ses tıkırtı gelir gibiydi çakıl yolda meğer tepe lambasındanmış teyipten ses geliyordu tıkırtı bozuk yolda artı direksiyonun oradan tıkırtı geliyordu onuda kabul ettiler yapacaklar bayram sonrasına bıraktım uzun sürer diye ben

lunberg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam olarak nereden geldiğini bul yaptır ben öyle yaptım sanki arkataraftan yada koltuktan ses tıkırtı gelir gibiydi çakıl yolda meğer tepe lambasındanmış teyipten ses geliyordu tıkırtı bozuk yolda artı direksiyonun oradan tıkırtı geliyordu onuda kabul ettiler yapacaklar bayram sonrasına bıraktım uzun sürer diye ben
tam yeri belli göğüsün sağ ön kısmında, birde çakıl yolda frene bastığım zaman artıyor.
bakalım yarın servise direksiyon kutusu ve diğer sıkıntılar için çağırdılar çözüm için göğüsü sökmelerinden korkuyorum
cama dediğiniz gibi çözüm olmayacak ama onun dışındaki gelişmelerden haberdar ederim arkadaşlar

Jachlayans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O ruzgar sesini iceriye sokan kelebek camini kirasim geliyo bazen!

Venomz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Camı açınca elinle hafifçe bastır, o zaman ses kesilir.

Sent from ELFII with Tapatalk HD

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam yeri belli göğüsün sağ ön kısmında, birde çakıl yolda frene bastığım zaman artıyor.
bakalım yarın servise direksiyon kutusu ve diğer sıkıntılar için çağırdılar çözüm için göğüsü sökmelerinden korkuyorum
cama dediğiniz gibi çözüm olmayacak ama onun dışındaki gelişmelerden haberdar ederim arkadaşlar
Benim dediğim duruma baktınız mı ? 1. sayfada yazmıştım.