Ön Kaputu Komple Boyatıyorum!!

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece pasta düzeltmez zaten. Önce kaput komple zımparalancak ondan sonra kalın ince pasta. Tabi bu işlem verniği alacak bundan sonra daha dikkat etmek gerekiyor. Ben bundan daha kötüsünü hatta boyacıların bu olmaz boyanıcak dedikleri derece bozuk olanın düzeldiğini gördüm. Ama kimsede uğraşmak istemiyor açıkcası bu tip şeylerle

Açıkçası şimdiye kadar verdiğim parayla ön kaputu zaten iki kere boyatmıştım. Bundan sonrakiler en azından boşa gitmiş olmayacak. Boyalı mı evet boyalı. Takıntım yok fazla. Allah kaza bela vermesin yeter ki.qw

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun abi .

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abi gerçekten kafa takılacak mevzular bizim aracın kapısıda hala yamuk duruyor azcık düzelttik ama nafile sol alt köşe kaldı her seferinde gözüme batıyor babama lokal boyayalım diyorum oda dur bakalım şimdi yaz gelsin diyor haklı adam kışın masraf çok oluyor en iyisini yapmışsın daha temiz durur şimdi arkadaşların dediği gibide yapabilirdin demiştim ilk okuduğumda ama olmuyorsa zorlanmayacak tabi geçmiş olsun hakkı abim satarken resimleri gösterirsin alıcak kişiye hiç bir şey olmaz zaten ülkemiz şartlarında boyasız araba bulunmuyor

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun abi . inşallah boyattıktan sonra böyle bir sorunla bir daha karşılaşmazsın . veee hayırlısı olsun :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok ilginc sadece belirli bir kisim8n boyasi matlasarak ozelligini kaybetmis buda suna isaret kesinlikle motor sicakligi nedeni

Gecmis olsun kolay gelsin abi..

R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 Kullanılarak Gönderildi

Tam olarak bir şey söylemek zor kardeşim. Her boya ustası ayrı bir şey söyleyince şöyle olmuş demek yanlış olur. Ama senin söylediğini de söyleyen boya ustaları oldu.
12 3

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok ilginç , abi kaput altı branda varmı peki araçta ?

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boyattiktan sonra kaput korumada yaptir abi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Kaplama yaptırsaydınız işlem görmemiş olurdu. Aslında güneş yanığından kurtulmak için en güzeli komple beyaza boyatmak.