Öntakımı hallettik derken, sen nerden çıktın Şanzıman :( ?

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün arabayı debriyaj telini yeni değimiştim ama 1 ayda lastlği deforme olmuş yırtılmış ustaya tekrar götürdüm ben ne yapayım diyor bir ayda böyle olurmu tel dedim maldan kaynaklı diyor teli söktü aldığım dükkana gittim adam tak marka bu telden üretiyor başka yok diyor ustana sor bu bir yere sürtmüş dedi yenisi ni aldım gene taktık bu sefer conta aldırdı lastiğin arasına conta taktı diyorduum ya vitesler geçerken gacur gucur ediyor diye ustadan kaynaklı imiş şimdi etmiyor bakalım bu sefer ustaya para dahi teklif etmedim tel kopunca 100 tl bayılmıştım 20nra 60 tlye kandi telini takmıştık oda 1 atda gitti böyle ustanın diyorum birde şimdi rahat gibi oldu biraz piyasa ustalarından çok çekiyoruz sanki hayrına çalışıyorlar dediklerini yaptırıyoruz yine sorun çıkıyor ama yersiz sorun çıkmaması gereken sorun aldıkları para helal mi oluyor sizce arka tekerimin sağ tarafın davlumbazı düşmüş yada takmayı unuttular eksik montaj adamlara gidiyorum yoktu diye itiraaz ediyor yenisi yok dükkanlarda pendik sultanbeyli hiç birinde bulamadım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeniden değiştim teli ustamı takamıyor anlamadım boğaziçi köprüsünde trafikte kalıyordum az daha
1. Vitese geçmiyor ayırmıyor arabayı stop ederek 1.vitese takmak zorunda kaldım sonra pompaladım düzeldi nedir problem allahım delirmemek içtem değil

Son düzenleme: