Onur otomotiv (samsun yetkili servis) deri direksiyon yerine normal taktı.

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Fakat tahminimce ustanın ve ya yedek parçacının bilgisi yoktur. Servis danışmanı, sizin aracınızın garantisi var mı yok mu takip eder(diye düşünüyorum). Bilemezsiniz ki. Deri direksiyonun fiyatı daha pahalıdır. Garantisi bitmişse daha ucuz olanını tercih etmiş olabilirsiniz veya sizin garantiniz devam ediyor ama başka garantisi bitmiş bir araç sahibi bu şekilde bir tercih yapabilir. Kişisel tercihdir. Yani tahminimce bunu usta veya yedek parçacının bilgisi olmayabilir.
Sonuçta şu an deri direksiyon takılmış durumda. Geçmiş olsun.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun allah tekrarını vermesin :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
taktılar abi deri direksiyonu... yoğun ugraşlar sonunda.. işte aracı şirket çalışanı götürüyor ya servise nasıl olsa anlamazlar diye bize basmaya çalıştılar.. Allahtan Samsuna ara sıra gidiyorumda takip edebiliyorum...

Haydi geçmiş olsun :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim...:eyv

Geçmiş olsun. Fakat tahminimce ustanın ve ya yedek parçacının bilgisi yoktur. Servis danışmanı, sizin aracınızın garantisi var mı yok mu takip eder(diye düşünüyorum). Bilemezsiniz ki. Deri direksiyonun fiyatı daha pahalıdır. Garantisi bitmişse daha ucuz olanını tercih etmiş olabilirsiniz veya sizin garantiniz devam ediyor ama başka garantisi bitmiş bir araç sahibi bu şekilde bir tercih yapabilir. Kişisel tercihdir. Yani tahminimce bunu usta veya yedek parçacının bilgisi olmayabilir.

Geçmiş olsun allah tekrarını vermesin :eyv

Haydi geçmiş olsun :)

herkese çok teşekkür ederim..

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

şef garantiden değiştiriyorlar direksiyonu hepsinin haberi oluyor çünkü danışman arabanın garntili olduğunu biliyor.. Ki bilmesin diyelim gelip demesi lazım bak abi deri direksiyon pahallı biliyorsun gel bunu takalım hem ucuz hemde aynı işi görür tarzında sonuçta sanayiye gitmiyoruz yetkili servise gidiyoruz bi vida sökse haberimin olması lazım...

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şef garantiden değiştiriyorlar direksiyonu hepsinin haberi oluyor çünkü danışman arabanın garntili olduğunu biliyor.. Ki bilmesin diyelim gelip demesi lazım bak abi deri direksiyon pahallı biliyorsun gel bunu takalım hem ucuz hemde aynı işi görür tarzında sonuçta sanayiye gitmiyoruz yetkili servise gidiyoruz bi vida sökse haberimin olması lazım...
Yok ben ondan bahsetmiyorum yanlış anlaşıldım. :)
Danışmanın haberi vardır illaki durumdan. Fakat ustanın veya yedek parçacının haberi olmama "ihtimali" var diyorum. :)
Herneyse önemi yok şu anda. Sorun halolmuş durumda tekrar geçmiş olsun

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim..

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazen bu millet neden yetkili servis varken sanayiye gider derdim, demek ki var mış bişiler de ondan gidiolarmış... çok geçmiş olsun

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazen bu millet neden yetkili servis varken sanayiye gider derdim, demek ki var mış bişiler de ondan gidiolarmış... çok geçmiş olsun
aynen öyle.. arabanın aküsü bitmişti aküyü değiştik... daha sonra saati ayarlamaya çalışıyoruz bir türlü olmuyor... meğersem geççen sene teybi değiştirmişlerdi yanlış teyp takmışlar şimdi onunla uğraşıyoruz. Bir işi düzgün yapamıyorlar....