Opsiyonsuz İcon modele ön park sensörü

erdem1998

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün başka bir iş için gittiğim Bika Esenyurt servisine tekrar sordum. Sorduğum zat, megane 4 lere ön park sensörü takılamıyor dedi. Takılabilse aksesuar kataloğunda olurdu dedi hehe E zaten var dedim. Önce morardı, sonra kıvırdı, efendim olsa da takılabilmesi için aracın beyninin değişmesi gerekir dedi :sinirli valla o kadar komikler ki, yolu bu tarafa düşen birileri olursa uğrayıp bir de o sorsun, "boşuna tiyatroya para vermeyin" Hem cahil hem ukalalar. Bilmiyorsun bari bilmiyoruz beyefendi araştıralım demiyorlar. Yahu sen hiç mi showroom dan geçmiyorsun be adam bari bir katalog alda arada ne varmış ne yokmuş bak. NATO kafa NATO mermer.

erdem1998

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Bika Esenyurtta yetkili birisi ile görüştüm. Perşembe günü ön park sensörü montajı için anlaştık. Gelişmelerden sizlere bilgi vereceğim.

Çok saçma değil mi? oysaki sitede megane 4 ün aksesuar bölümüne baktığımızda sisteme mükemmel bir şekilde entegre olan ön park sensörü diyor.
Bence servislerin bu aksesuardan haberleri yok çok saçma.

Zonguldaka sordum Kdz Ereğli ye sordum Kocaeli Ernaza sordum hepsi aynı yanıt bana harici park sensöründen bahsediyorlar.

Ozaman bu aksesuar nedir?

266cf1be3eae5bbe3996979f00156b29.png

Erdoğan Saka

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Bika Esenyurtta yetkili birisi ile görüştüm. Perşembe günü ön park sensörü montajı için anlaştık. Gelişmelerden sizlere bilgi vereceğim.

Fiyat olarak ne kadar acaba?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erdem1998

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
575 TL - önce tampon sökülüp denenecek eğer sisteme entegre çalışırsa (ki ben servistekilere nasıl çalıştıracaklarını dahi izah ettim) montajı yapılacak yoksa yapılmayacak. Zaten yapılırsa TR de ilk olacakmışım :)

Fiyat olarak ne kadar acaba?

Erdoğan Saka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
575 TL - önce tampon sökülüp denenecek eğer sisteme entegre çalışırsa (ki ben servistekilere nasıl çalıştıracaklarını dahi izah ettim) montajı yapılacak yoksa yapılmayacak. Zaten yapılırsa TR de ilk olacakmışım :)
İnşallah olur senden iyi haberler bekliyoruz...

Erdoğan Saka

erdem1998

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah olur senden iyi haberler bekliyoruz...

Erdoğan Saka

Selamlar, şuan Bika servisten geldim. Sağ olsun Fatih usta çok ilgilendi kendisine teşekkür ederim beraber montaj şemasına da baktık ama maalesef sistem sadece sesli ikaz veriyor. Beklentilerimizde olan ekran üzerinde görsel bir ikazı söz konusu değil yani Rlink e entegre değil, tüm merak eden arkadaşların bilgisine...

oguzceng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, şuan Bika servisten geldim. Sağ olsun Fatih usta çok ilgilendi kendisine teşekkür ederim beraber montaj şemasına da baktık ama maalesef sistem sadece sesli ikaz veriyor. Beklentilerimizde olan ekran üzerinde görsel bir ikazı söz konusu değil yani Rlink e entegre değil, tüm merak eden arkadaşların bilgisine...

Peki hocam megane ıcın uretılen renault orjinal kit miydi? yoksa dısarda bulunan kitlerden mıydı? ve bu sesler haporlere entegre olabıldı mı?

erdem1998

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki hocam megane ıcın uretılen renault orjinal kit miydi? yoksa dısarda bulunan kitlerden mıydı? ve bu sesler haporlere entegre olabıldı mı?

Orijinal Renault yedek parçası, ses sisteme entegre değil, kendi minik hoperlörü var torpidoya monte ediliyor.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orijinal Renault yedek parçası, ses sisteme entegre değil, kendi minik hoperlörü var torpidoya monte ediliyor.

O hoparlör de maalesef ancak kendine kadar ses veriyor.

z_atropin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hem orijinal parça hemde sisteme tam entegre olmuyor çok saçma, üzüldüm gerçekten bende yaptırmayı düşünüyordum biraz daha beklesek çözülür mü belki...