Orjinal gerigörüş kamerasi servis takiyo taktiran varmi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renoda 400 küsürlere olan bu fiyat kampanyalı indirimli fiyat yoksa cok daha pahalı burda amaç araç garanti dışına cıkmasın ve herşey orjinal fabrika cıkışlı olsun ben yan sanayi işlerini sevmiyorum araçda garanti yok ve yan sanayi yazılımları vs. Taktırmakda problem görmüyorsanız elbette daha ucuza daha cok işlem yapan cihazlar programlar mevcut .. bir sıkıntı olduğuda malımın arkasındayım derler ama bir sıkıntı olduğu zaman murun kırın ederler vs. vs. Benim kameranın dahi 3 yıl garantisi var 2 yıl sonra birşey olsa götürürüm yetkili servis değiştirir murun kırın etmeden farklar bunlar oluyor birde araç servis dışı el değmediği icin ikinci elde cok daha ön planda oluyor hayırlı günler herşey gönlünce olsun :)

Ek olarak yüksek maliyetli arızalarda Arac garantisi bitmiş olsa dahi bakımları serviste yapıldığında veya işlemler servis tarafından yürütüldüğünde neredeyse yâri yarıya fiyat indirimi yapıyorlar. İyi niyet dolayısı ile.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ordu'daki servise sordum malesef burda yokmuş o kampanya.. Sanırım heryerde geçerli değil..

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ordu'daki servise sordum malesef burda yokmuş o kampanya.. Sanırım heryerde geçerli değil..

İlanda "Katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir." diyor.

Sizin sorduğunuz servis "Katılımcı" değil sanırım.

Başka servis varsa onlara da sorun.

Kamera%20Teklif.jpg

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sakaryadayım. yaklaşık bir ay oldu. bende geri görüş taktırdım. 500 fiyat demişlerdi. pazarlıkla 400 e bağladık. normal şartlarda pahalı tabi. takılan kamera 30 40 liralık bir. şey. fakat dışarıda taktırsak veya taksak ya medya oynatıcıyı değişmek lazım yada korsan program atmak lazım. yani orjinalliğin dışına çıkılıyor ve garanti bitiyor. bunların dışında bir fark yok. medya nav a takılıyor adam sistemden kamera özelliğini açıyor başka bir şey yok. aynı kamera aracı alırken 1200 tl idi. olamasa olurmu evet olur. ama araçta buda olsun satarken havası olur dedik taktırdık.

cnk66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüntüsü nasıl fotoğraf paylaşabilirmi taktıranlar? Bende konuştum pazartesi taktıracağım buradaki serviste takacak arkadaş izindeymiş

hayrican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi renault müşteri hizmetleri ile görüştüm lokal bir kampanya olduğunu merkezi olarak böyle bir kampanyanın olmadığı bilgisini aldım.Tekirdağ da yaşıyorum ve buradaki servisi 3 hafta önce aradığımda bilgileri yoktu.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plakayı kapatın ıstersenız geriden bir resim paylaşma imkanın varmı bole orijinal durmuyor bana göre alınmayın

teşekkürler resminiz için iyi en azından tamponun ortasını delip takılanlardan değilmiş

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüntü şu şekilde...

Kmr.jpg
bu orjinal kamera değilki arkadaşlar... ben mi yanlış biliyorum benim aracım direkt kameralı geldi.. kamera bagaj üzerindeki logonun tam ortasına hafif aşağı yönlü bakacak şekilde yerleştirilmiş durumda.. arkadaşların da dediği gibi 30-40 tl lik kameraya ne diye o kadar para istiyorlarki.. aynı kamerayı dışarıda montaj dahil max 100 tl ye taktırırsınız.. tavsiyem yeni cliolardaki gibi taktırın. hem yuksekte olduğundan daha fazla görüş alanı sunuyor hem de plakanın orası acayip derecede çamur kaplanıyor yağmurlu havada.. benim önceki aracımda tampona takılmıştı.. kışın günde 3 defa kameranın önünü sildiğimi bilirim.. kamera standart bir üründür yeni makyajlı kasa clionun kamerasını yedek parça olarak getirtip taktırabilirsiniz kanımca.. neticede soket aynı soket.. hem böyle emanet durmamış olur hem de daha az çamur olur..