Orjinal Navigasyon vs Necvox Navigasyon

tozer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam gaziantep'teki yetkili servisin (2 tane var, ikiside ayni bayi) verdigi hic bir bilgiye itibar etmeyin. Tecrube ile sabittir.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada verdiği fiyat doğru fakat ürün rlink değil necvox. Servisin elinde fluence icin rlink yok. Fabrika stokları da boş.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama onu ısrarla sordum necvox a başka fiyat verdi bu rlink olan için dedi. Demekki adamın arabasındaki çalınsa bekle ki teyp gelsin.
Bu arada verdiği fiyat doğru fakat ürün rlink değil necvox. Servisin elinde fluence icin rlink yok. Fabrika stokları da boş.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama onu ısrarla sordum necvox a başka fiyat verdi bu rlink olan için dedi. Demekki adamın arabasındaki çalınsa bekle ki teyp gelsin.

Necvoxta iki model var ikisi de fluence icin. Belki bir araçtan kalmış olabilir elinde çünkü fabrika Fransa'dan istiyor ürünü onlarda da yok. Siparişi alıyorlar bekle dur ondan sonra. Rlink fabrikasyon olmayan araca uygulanabilir mi onu da sormak lazım. Eger elinde gerçekten rlink varsa ve araca uyuyor ise kacirmayin zaten başka da bulamazsınız büyük ihtimal. Necvox 5 para etmez bir ürün çünkü.

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Naçizane bi düşüncem var kendimde uygulamayı düşünüyorum . Android multimedia cihazlar var ve gayet stabil çalışmakta . Düşünen olrsa yardımcı olabilirim .

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla R link işi çok tefferruat gibi. Oturduğum semtten dolayıda o kadar pahalı ve uzun sürelerde temin edilen bir sistemi aracıma taktırmaya biraz gözüm korktu. Biraz daha araştırmalar yaptım. Focus aracımda android cihaz vardı dokunmatik olsun tuşlar olsun vs. diğer işlevleri falan gayet iyiydi memnundum yani. Aracı aldığımda benden önceki sahibi taktırmıştı. Navimex ürünlerine baktım özellikleri fiyatı beni cezbetti açıkçası. Menü resimleri vs. baktım necvox dan daha güzel geldi. Sanırım yakın zamanda taktıracağım.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet uzun bir araştırmanın ardından aracıma nihayet Android bir multimedya cihaz taktırdım. Cihazın markası Navimex. Android 6.0 sürümü ile çalışmakta. Sistem genel olarak elimizdeki cep telefonları gibi diyebiliriz. Arayüz güzel ve kullanışlı. Teyp tuşları orjinal kadar iyi olmasada vasat denecek kadar kötü değil. Wifi ile nete girebilir play store üzerinden indirdiğiniz uygulamaları kullanabilirsiniz. 18 adet radyo kanalı hafızaya kayıt edebilirsiniz. Ekran hassasiyeti bence başarılı. Hiç tırnakla basmayı gerektirecek bir durum olmadı. Direksiyon kumandası ile uyumlu çalışıyor. 1080p video izleme özelliği mevcut. Bir adet USB girişi bir adet sd kart girişi mevcut. Aynı zamanda cihazın kendisi 32 gb hafızaya sahip. Ekran parlaklık ayarı mevcut aynı zamanda gece kullanımında bir tuş ile sadece ekran görüntüsü kapatılıp göz alması engellenebiliyor. Cihazın açılması gayet hızlı araç çalışır çalışmaz cihaz açılmış oluyor. Aracın hangi kapısı açıksa ekranda görebiliyorsunuz. İGO navigasyon yüklü daha kullanmadım ama arayüz ses güzel gibiydi. Aklıma gelenleri yazdım varsa düşünen veya merak ettiği bir sorusu olan cevaplamaya çalışırım. En yakın zamanda fotoğrafları yüklerim.

Ssserhat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de o heves ile almıştım zaten ama 2000 lira az para değil. Bir de montajına 200-300 vereceksin. Doğrudan çöpe gider paran. Bunlara ek olarak necvox u biraz araştırdığımda aşırı ısınma ve ısınmaya bağlı yığınla arıza çıktı karşıma. Dediğim gibi ille takip bakayım diyorsan evde duruyor vereyim kullan ben en iyi ihtimalle çöpe atacağım.

Bende bütçe müsait olduğu zaman taktırmayı düşünüyordum ama kafama takıldı dediklerin. Acaba senin cihaz da problem olabilirmi. Necvox benim bildiğim kaliteli bi marka çünkü. Senin fikrini sorayım ya da benim aracım da seninki gibi joy paket taktırma diyorsan taktırmayacam, dediğin gibi az para değil çünkü.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bütçe müsait olduğu zaman taktırmayı düşünüyordum ama kafama takıldı dediklerin. Acaba senin cihaz da problem olabilirmi. Necvox benim bildiğim kaliteli bi marka çünkü. Senin fikrini sorayım ya da benim aracım da seninki gibi joy paket taktırma diyorsan taktırmayacam, dediğin gibi az para değil çünkü.

Ben bu yazıları yazdıktan sonra arkadaşımda fluence aldı ve bakım icin gittiği bayiden taktırdı. Kendisi memnun. Hareket halindeki video oynatma seçeceğini de açtırmış kullanıyor. Ama ben memnun kalmadım. Benim cihaz arızalı olabilir bi şey diyemem garantisi var zaten ve takılırken iki kere daha arıza yaptı ve iki kere değişti. Su an elimde olan cihaz 3. Cihaz. Ama söktürdüm araçtan. Evde duruyor. İstanbuldaysaniz vereyim size herhangi bir bedel istemiyorum. Evde gereksiz yer tutuyor. Ben de su an sadece ekran, kontrol modülü ve geri görüş kamerası aparatları var. Eğer bu işlemi yapacaksanız bir de klima kumandaları ve teyp olan kısımdaki plastik çerçeveyi değiştirmeniz gerekir. Bendeki ürün su an faal olması lazım döktükten sonra sorun olduysa bilemiyorum ama Söke’ne kadar çalışıyordu.

Ssserhat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu yazıları yazdıktan sonra arkadaşımda fluence aldı ve bakım icin gittiği bayiden taktırdı. Kendisi memnun. Hareket halindeki video oynatma seçeceğini de açtırmış kullanıyor. Ama ben memnun kalmadım. Benim cihaz arızalı olabilir bi şey diyemem garantisi var zaten ve takılırken iki kere daha arıza yaptı ve iki kere değişti. Su an elimde olan cihaz 3. Cihaz. Ama söktürdüm araçtan. Evde duruyor. İstanbuldaysaniz vereyim size herhangi bir bedel istemiyorum. Evde gereksiz yer tutuyor. Ben de su an sadece ekran, kontrol modülü ve geri görüş kamerası aparatları var. Eğer bu işlemi yapacaksanız bir de klima kumandaları ve teyp olan kısımdaki plastik çerçeveyi değiştirmeniz gerekir. Bendeki ürün su an faal olması lazım döktükten sonra sorun olduysa bilemiyorum ama Söke’ne kadar çalışıyordu.

Sanırım fluence alanlar çoğunlukla referansla alıyor bu arabayı. Benim de arkadaşım tavsiyem üzerine fluence aldı, icon paket. Onun arabasında üstteki bizde boş olan yerde ekran olması çok şık duruyor.
Joy paketin en büyük eksikliği bence oranın boş olması, bari bi ekran koymadılar oraya küçük bi kapaklı göz falan yapsaydılar. Cihaz almak istiyorum ama bütçemi ayarlamam lazım. Teklifiniz için teşekkür ederim ama sizden bedelsiz alamam çünkü sizde bi para verdiniz. Ben Kocaelinde oturuyorum, aracınızla ne kadar uğraştığınızı görüyorum bazen yakında olsa da beraber yapsaydık diyorum valla.