Orjinal Navigasyon vs Necvox Navigasyon

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım fluence alanlar çoğunlukla referansla alıyor bu arabayı. Benim de arkadaşım tavsiyem üzerine fluence aldı, icon paket. Onun arabasında üstteki bizde boş olan yerde ekran olması çok şık duruyor.
Joy paketin en büyük eksikliği bence oranın boş olması, bari bi ekran koymadılar oraya küçük bi kapaklı göz falan yapsaydılar. Cihaz almak istiyorum ama bütçemi ayarlamam lazım. Teklifiniz için teşekkür ederim ama sizden bedelsiz alamam çünkü sizde bi para verdiniz. Ben Kocaelinde oturuyorum, aracınızla ne kadar uğraştığınızı görüyorum bazen yakında olsa da beraber yapsaydık diyorum valla.

Rica ederim. İnsan keyif alarak yapınca ayrı bir mutlu hissediyor kendini :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Laz531

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani aracımda Rlink sistem var diyelim anca çalınırsa mı gelir bu ürün. Onun harici temin etmek mümkün değil doğru mu anladım abi.
Merhaba. Clio 4 aracımda kullandığım Rlink sistemi satıyorum. ilgilenen arkadaşlar olursa 05384533200

lysdgr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu yazıları yazdıktan sonra arkadaşımda fluence aldı ve bakım icin gittiği bayiden taktırdı. Kendisi memnun. Hareket halindeki video oynatma seçeceğini de açtırmış kullanıyor. Ama ben memnun kalmadım. Benim cihaz arızalı olabilir bi şey diyemem garantisi var zaten ve takılırken iki kere daha arıza yaptı ve iki kere değişti. Su an elimde olan cihaz 3. Cihaz. Ama söktürdüm araçtan. Evde duruyor. İstanbuldaysaniz vereyim size herhangi bir bedel istemiyorum. Evde gereksiz yer tutuyor. Ben de su an sadece ekran, kontrol modülü ve geri görüş kamerası aparatları var. Eğer bu işlemi yapacaksanız bir de klima kumandaları ve teyp olan kısımdaki plastik çerçeveyi değiştirmeniz gerekir. Bendeki ürün su an faal olması lazım döktükten sonra sorun olduysa bilemiyorum ama Söke’ne kadar çalışıyordu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi akşamlar, bende necvox kullanıyorum. Ekran dokunmatik hassasiyeti çok kötü. Birde araçı çalıştırdıktan sonra hemen açılmıyor. 15-20 dk sonra ekran geliyor. Konu hakkında bilginiz var mı? Bir de Sizdeki cihaz hala duruyorsa ücreti karşılığı almak istiyorum.