Orjinal paspas hakkında...

cangrbz

Can GÜRBÜZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bilgiler için sağolun.Ben de hala mailime yanıt bekliyorum,gelmezse servise gidecem

Benim aramadığım yer ve mevki kalmadı. Hiçbiryerden geri dönüş yok, yazılı halde geri dönüş yapmalarını istedim; dün sözde mail adresime ilgili şikayetim ile ilgili alınan aksiyon ve sonuç hakkında bilgilendirme yapılacaktı. Ama maalesef haber yok. Renault'un müşterilerine yaklaşımı ortada.! Fransa'daki Renault Genel müdürlüğüne konuyla ilgili mail yazacağım...

muhammedcankaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beni bugün bayiden aradılar ve kauçuk paspasların orjinal olduğunu ve kauçuk paspas verdiklerini söylediler
eğer paspasın altındaki dügme yeri denk geliyorsa orjinalmiş ki benim denk geliyor
ama isterseniz gelin tekrar kontrol edelim dediler

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Selamlar,

Bana siyah kaucuk verdiler, bu konuda nereye başvurabileceğim konusunda bilgi verirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

muhammedcankaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten orjinalmiş siyah kauçuklar
sürücü tarafındaki çıtçıt yerine denk geliyorsa sizin kauçukta orjinaldir
halı paspas beklemeyin vermiyorlar

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabayı da kauçuk paspaslı verdiler. Kauçuk gayet iyi memnunum..

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim paspaslarda kauçuk fakat denk gelmiyo yolda kayıp debriyajın üstüne çıkıyo satışdaki tanıdıkla görüştüm getir yenileri geldi değiştirelim dedi ben 2 hafta sonra gittim kalmamıştı gelince haber verecek
aracı aldığınız bayide bitirin bence işi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ben denemedim çıt,çıt olayını bakayım, benimkide kayıyor çünkü ama bir yerede sabitlemedim işin açıkcası bilmediğim için....

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana da kaucuk olan paspastan verdiler. Bende istedim. Şimdi ellerinde olmadığını ama gelince vereceklerini söylediler...

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana da çıtçıtlı kauçuk paspas verdiler kaymıyor. Ben ilave olarak debriyajın yanındaki sol ayağı dayama yerine, gaz pedalının altına ve arkadaki paspasların arasına şaft yüksekliğine siyah renk halı kaydırmazlardan ölçülerine göre kestim koydum. Çok da güzel oldu özellikle sola ayak ve gaz pedalının altı yağmurda,tozda, çamurda halı döşemenin kirlenmesini engeller ya da geciktirir.

Ganyotçu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Banada Saçma Sapan bir kaucuk verdiler siyah deliklerde denk gelmiyor bu nasıl bir saçmalık anlamadım