Orjinal paspas hakkında...

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 gün önce bu konuyo aracı aldığım yerle görüştüm müdür şüyle söyledi
ilk gelen araçlarda paspaslar ve trafik setleri gelmedi biz bunları servis vasıtasıyla tedarik ettik fakat 1 ay sonra artık her araçla beraber yeni paspaslar geldi firma prosedürü olarak artık her araca kendi paspaslarını koymadan teslim etmiyoruz
sizin paspaslarınızı ise maisden tedarik etmek gibi bir lüksümüz yok ama madem paspaslarınız orjinal değil 2 güne kadar showroom a yeni araç çıkacak onun paspaslarını alıp sizinkilerle değiştireceğiz benden haber bekleyin ilk işim sizi aramak olacak dediler
satışdaki tanıdığım arada yoksa mais e mail veya telefon yoluyla şikayet edecektim bu şekilde nette forumlarda bunu bir kaç bayidende aynı problemler olduğunu duydum ama mais bayi ismini ve satış elemanının adını sordugu için aramadım dedim
en son söylediği ise gerekirse biz cebimizden alır sizi mağdur etmeyiz dediler:D
son olarak edc yi sordum yaklaşık 5000 civarı fark çıkacak dediler
satışları sordum nasıl gittiğini şu an yok satıyoruz ve 2 ay sonrasına teslim veriyoruz ve 17 inç haziran gibi gözüküyor dediler
biraz uzun oldu ama konuşmalarım belki yardımcı olur size

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sırayla resmen işe bak :) ben arabayı aldıktan 3 hafta sonra kauçuk paspas 2 ay sonrada trafik setim geldi. En son aramamda ters konuştum sabahında geldi malzemeler :)

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana da kaucuk paspas verdiler ,

Hatta bizzat arabayı teslim alırken özellikle adamlara dedim ki bunlar orijinal değil kardelim gidin orijinallerini getirin takın dedim ,

Olurmu Burak Bey , bakın bunların üstünde CLIO yazıyor dedi artı orijnal olduğunu çıt çıtlarından anlayabilirsiniz dediler.

Bende dedim peki halı paspas nerede ? Halı paspas hiç gelmedi ki dediler.

Bilmiyorum artık ne kadar doğru ne kadar yanlış ama ilk sayfadaki orijianal Halı Pas pas çok güzel görünüyor :)

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana da kaucuk paspas verdiler ,

Hatta bizzat arabayı teslim alırken özellikle adamlara dedim ki bunlar orijinal değil kardelim gidin orijinallerini getirin takın dedim ,

Olurmu Burak Bey , bakın bunların üstünde CLIO yazıyor dedi artı orijnal olduğunu çıt çıtlarından anlayabilirsiniz dediler.

Bende dedim peki halı paspas nerede ? Halı paspas hiç gelmedi ki dediler.

Bilmiyorum artık ne kadar doğru ne kadar yanlış ama ilk sayfadaki orijianal Halı Pas pas çok güzel görünüyor :)

Hocam sen onllari bide canli gör. :)) kiyamiyorum arabaya koymaya yagmurlar falan var diye . İyice bi yaz gelsin takayim diyorumm

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben arabayi ilk aldigim gun koltuk koruması yaptilar trafik setimi verdiler+ hali paspaslarini sadece sofor tarafi citcitli ne kayma nede bi sorun hali paspaslarin kirmizisini sordum dun 169 lira para cektiler baya pahali

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaucuk paspaslarin verilme sebebi aracin kis donemine denk geldiginden dolayi olabilir

poyrazcan66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maili nasıl ve nereye atıyoruz