Orjinal R-Link

sozay55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
2021 joy paket megane aracım var. Orjinal R-link ekranı beyin geri görüş kamerası bu ürünler arasındaki tesisatı temin ettim. Ancak araca elektriksel olarak araca nasıl bu sistemi adapte edebilirim. Ara tesisat alabileceğim bir yer var mıdır?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Hayırlı olsun.Aracınız 2021 üretimi ise easy link olmalı.R li k 2 mi aldınız? Easy link'mi?

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

sozay55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Teşekkür ederim Rlink 2 aldım çıkma olarak hurdacıdan aldım.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkma cihazlar çalışmıyor doğrudan fabrikada aracın sasesine kodlaniyor diye biliyorum dolayısı ile çıkma aldığınız ürün sizin cihazda calismayacaktir. Gerekli kablolama tesisatı orijinal şekilde yapsaniz da olmama ihtimali çok yüksek.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yleventcilingir

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Başka araçlarda çalışma ihtimali olmadığı için beraberinde bir Güvenlik Kodu vermiyorlar RLINK'in. Ama becerikli biri DDT4ALL ya da servis bilgisayarı ile eşleştirebilir diye düşünüyorum.

Çıkma cihazlar çalışmıyor doğrudan fabrikada aracın sasesine kodlaniyor diye biliyorum dolayısı ile çıkma aldığınız ürün sizin cihazda calismayacaktir. Gerekli kablolama tesisatı orijinal şekilde yapsaniz da olmama ihtimali çok yüksek.

Canavar113

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç şase numarası ile bir defa etkinlestiriliyor tekrar eşleşme yapılamıyor. Benim R-Link 2 göçme yaşadığında ôgrenmistim.(Neyse ki hayata döndü) Bundan dolayı sıfır ana makina alınıp şase no ile etkinlestiriliyor. 7-8 ay evvel 12.000 TL servis fiyatı vardı.
Ama sahibindende sıfır cihazlar satan bir satıcı vardı.
Sizin durum daha mesakatli. Sadece yetkili servis cihazıyla yapılması gerekli kodlama ve tanımlamalar, kablolama ve tesisat değişimi, Tecrübeli ddtrall kullanıcısı gerekli. Hakan (Befe) Bey ayrıntılı bilgiye ve uzmanlığa sahip. Allah kolaylık versin umarım netice alırsınız.

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba Teşekkür ederim Rlink 2 aldım çıkma olarak hurdacıdan aldım.
Aracınızın altyapısı easylink ile uyumlu diye biliyorum.Çünkü 2020 yılında r link 2 sona erdirildi.2021'de üretilen araçlarda easylink var.O yüzden r link 2 nin kablolaması, can sinyal parametreleri vb herşey farklı.R link 2 çalışmaz.Siz easylink kurdurmalisiniz.Easy link ekran, ana cihaz ve navigasyon birimi ile usb cihazı ve gps anteni almanız gerekiyor.
Aracınız makyajlı megane 4 değil mi?

Hem r link'te hem de easylink'te başka bir arabadan çıkan cihaz bir kez şasi numarası yazıldıktan sonra, birkaç sebepten dolayı başka bir araçta çalışmaz.
Hırsızlık koruma sistemi var.Bu kırılabilir.Ama etik nedenlerle ben dahil bu kilidi kıran olacağını zannetmiyorum.

Aracınız makyajlı kasa megane 4 ise sıfır easylink cihazı ve navigasyon birimi almanızı tavsiye ederim.Diğerleri çıkma da olsa olur.Bende mesela yeni tip usb var.Yardımcı olabilirim.
Ayrıca bende makyajlı kasa megane 4 talisman gösterge paneli de var.10.1 inch ve 7 inch paneller.O konuda da yardımcı olabilirim.

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Aracınızın altyapısı easylink ile uyumlu diye biliyorum.Çünkü 2020 yılında r link 2 sona erdirildi.2021'de üretilen araçlarda easylink var.O yüzden r link 2 nin kablolaması, can sinyal parametreleri vb herşey farklı.R link 2 çalışmaz.Siz easylink kurdurmalisiniz.Easy link ekran, ana cihaz ve navigasyon birimi ile usb cihazı ve gps anteni almanız gerekiyor.
Aracınız makyajlı megane 4 değil mi?

Hem r link'te hem de easylink'te başka bir arabadan çıkan cihaz bir kez şasi numarası yazıldıktan sonra, birkaç sebepten dolayı başka bir araçta çalışmaz.
Hırsızlık koruma sistemi var.Bu kırılabilir.Ama etik nedenlerle ben dahil bu kilidi kıran olacağını zannetmiyorum.

Aracınız makyajlı kasa megane 4 ise sıfır easylink cihazı ve navigasyon birimi almanızı tavsiye ederim.Diğerleri çıkma da olsa olur.Bende mesela yeni tip usb var.Yardımcı olabilirim.
Ayrıca bende makyajlı kasa megane 4 talisman gösterge paneli de var.10.1 inch ve 7 inch paneller.O konuda da yardımcı olabilirim.

Hakan bey, 2020 model makyajsız megane 4 icon araca, makyajlı kasanın hayalet ekranı oluyor mu?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtube da yapan biri vardı procar olması lazım

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hakan bey, 2020 model makyajsız megane 4 icon araca, makyajlı kasanın hayalet ekranı oluyor mu?
Maalesef.Şu an için makyajsız kasaya makyajlı kasa gösterge paneli takılıp çalıştırılamıyor.
Ama üzerinde çalışıyorum.Eğer çalıştırırsam paylaşacağım.

Son düzenleme: