Otoparkta Kapı Kolunu Çizdiler

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,
Dün akşam arabama bindiğimde farkettim ki şirket otoparkında yan araçtaki yolcu koltuğunda oturan kimse kapıyı açarken benim arabamın şoför tarafındaki kapı kolunun boyasını sökmüş. Otopark kamerası var ama aracımı bıraktığım kısımdaki ağaçlardan dolayı o bölge görünmüyor. Oje sürmenin bir faydası olur mu ya da local boya vs yapılabilir mi?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Farketmemişlerdir. Yada ufak birşey diye geçimişlerdir ülkemizde insan hakkı diye bir durum kalmadı . Herşeyi ahirete bırakıyorlar.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun :S

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun bence krom kapı koluna çevir serviste çiftini 50tl civarı diye hatırlıyorum. Örnek olması için benim aracıma bakabilirsin imzamdaki linkten.

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim, kırmızı oje işini görecektir...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Geçmiş olsun.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun isterseniz oje ile isterseniz krom kapak ile işinizi hallede bilirsiniz.

CptPrice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar doğru söylemiş. Ojede olur krom kapakta ama bence krom kapak yaparsan fena durmucaktır. Oje sürsende gene sen orda o çiziği bileceksin için rahat etmicek gözün kayıcak sürekli en iyisi krom kapagı tak kurtul. Ama arkalara takma tek kapı görünümü bozulmasın.Benim şahsi görüşüm bu karar senin.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracında kapısında komşu kızının hızlı açmasından dolayı boya çizilmesi olmuştu. En iyi oje 4 TL. Rengini de tam olarak buldum ve rütuş yaptım. İlk başlarda gözüme takılıyordu ama şu an hiç fark etmiyorum bile. Geçmiş olsun.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Benim aracında kapısında komşu kızının hızlı açmasından dolayı boya çizilmesi olmuştu. En iyi oje 4 TL. Rengini de tam olarak buldum ve rütuş yaptım. İlk başlarda gözüme takılıyordu ama şu an hiç fark etmiyorum bile. Geçmiş olsun.

Hakkı abi Alev Kırmızı içinde oje bulunurmu acaba :)
Benimde yakıt depo kapağı yanında ufak bir kısım kalkmış.Sanırım hareket halindeyken taş sıçramış.Renk işini nasıl anlıycaz.Dedenem yanılma sıkıntı olur sanırım.