Otoparkta Kapı Kolunu Çizdiler

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Şahsi görüşüm bu kadar ufak şeyleri kafanıza takmayın nazarlık olsun. Buna benzer çizikler aracımda hem yolcu hemde sürücü kapı kolunda var. Bir süre sonra alışıyorsunuz.

Rötüş yapsanız gözünüze batacak, krom kaplama yapsanız benzer hasarları oda görecek...

gencemin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
izmirde gaziemirde optimum avm otoparkında bekliyorum.skoda yeti duruyor karşımda yanındada clio 3 .clio3 ün sahibi bir teyze ile amca geldiler araca binmek için teyze binerken kapıyı actı bıraktı osıra rüzgar esti acık kapı küt dedi yetinin sol söför kapısına teyze bakmadı bile çekti kapıyı gitti.yapıyorlar adamların umrunda bile olmuyor.ben yetinin sahibinin camına not bıraktım vurup kacan plaka bu diye.ne oldu bilmiyorum.adamların umrunda bile değil sizede geçmiş olsun maalesef duyarsız sabırsız saygısız bir toplum halindeyiz.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı abi Alev Kırmızı içinde oje bulunurmu acaba :)
Benimde yakıt depo kapağı yanında ufak bir kısım kalkmış.Sanırım hareket halindeyken taş sıçramış.Renk işini nasıl anlıycaz.Dedenem yanılma sıkıntı olur sanırım.

Valla her türlü renk var kardeşim ojede. Ben yanaştım şarküteri önüne şişeleri getirip getirip denedim. İçeride ki kızcağız da amca tutturamadın mı diye sorup duruyordu. Ama en sonunda tutturduk.:))

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir arkadaşım daha önce sanayide bir ustaya boyatmıştı aracının kapısını ve çok güzel olmuş ve hiç ton farkı belli olmuyordu. az önce onunla görüştüm gel bir bakalım dedi bir gidicem. dediğiniz gibi küçük bir boya ile halletmeye çalışıcam. Çünkü aracı yıkatırken vs dökülme yapıcak daha da çirkin duracak en azından erkenden boyayı kapatayım da sıkıntı çıkmasın. İşlem tamamlandığında tekrar resim eklerim.

...Justice For All