Otoparkta vurup kaçmışlar...

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amin hepimizi inşallah da malda canın yongası bee

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi geçmiş olsun Antalya'da arabayı sıfır al 1 yıl sonra bel altı komple boyattırmak zorunda kalırsın... Amacım kimseyi kızdırmak değil genellemede yapmıyorum ama bayan sürücü terörü ve dikkatsiz motosiklet sürücüleri sağolsun haşatı çıkıyor...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi geçmiş olsun Antalya'da arabayı sıfır al 1 yıl sonra bel altı komple boyattırmak zorunda kalırsın... Amacım kimseyi kızdırmak değil genellemede yapmıyorum ama bayan sürücü terörü ve dikkatsiz motosiklet sürücüleri sağolsun haşatı çıkıyor...

noktasına kadar katılıyorum.. şimdi alınmasın kimse tamam erkeklerdede var böyle hanzolar ama kadın şoforleri ben anlamıyorum nasıl basit hatalar yapıyorlar yani karşı taraf için onun aracı çizilmiş, göçmüş çok önemli olmayabilir ama bu arkadaş gibi değerini bilen insanların canı yanıyor.. bazı motorcularda motogp'deler sanki kendi motorcu arkadaşlarımın arasında bile var çarptıklarını sürttüklerini söyleyenler bende sövüyorum yüzlerine karşı ama önüne geçemiyosun işte.. geçmiş olsun abicim ufak bir hasardır halledilir. çözümü olan hiçbirşey için canını sıkmaya değmez..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kötü olmuş keşke olmasa ama insanlarımız vicdanı konusunda egoist. Arabandan hemen soğuma yapılır bi pasta cila eskisi gibi olmasa da azalır diye düşünüyorum görüntüsü olmadığı için. Bence boyalı olacağına yeni araçta öyle kalması daha mantıklı nazarlık diye tutarsın bir müddet. Tekrar geçmiş olsun :eyv

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amann hepimizi beterinden saklasın.Komple boyatmayı düşünmüyorum tabiiki de ikinci elde sıkıntı olacak.Karadeniz insanı nokta boya olduğunda almaz usta.ben kendimden biliyorum.bende gittim 0 aldım.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim...

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun üzücü durumlar :( aynısı basımıza geldi çook geçmiş olsun

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun Gercekten Yeni Bir Araç İçin Olmamasi Gereken Bir Durum , Sorumsuz İnsan Çok Piyasada.. :asabi :asabi