Otoparkta vurup kaçmışlar...

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Denedim ama inanılmaz kalabalık bir otopar ve giren çıkan belli değil.Orada bir eczaneden istedim görüntüleri lamba yok geceleri görünmüyor dedi.İyide benim mevzu gündüz olmuş dedim.Kaldı öyle tren sandım kendimi.Sonra yok falan dedi.Bende zamanı gelir sende kameraya ihtiyaç duyarsın ama inşallah vermezler dedim çıktım...

esnaflar şerefsizin önde gideni kışın bizim arabayada vurup kaçtılar namussuzlar hala marşpiyelle kapı ezik caddedeki esnaftan kamera istedik tamam tamam merkezde yarın gelir bakarsınız dediler gittik gelmedi falan öteki gün gittik veremeyiz biz dediler salladılar başlarından ama onlarında alacakları olsun vurup kaçan adamdan hiç bi farkları yok bu resmen o adama yardım ve yataklık kendi başına gelse ne olurdu acaba alacakları olsun sen dikkat edersin elin oğlu ayağını debriyajdan çekmeyi öğrenir gelip vurur :asabi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
esnaflar şerefsizin önde gideni kışın bizim arabayada vurup kaçtılar namussuzlar hala marşpiyelle kapı ezik caddedeki esnaftan kamera istedik tamam tamam merkezde yarın gelir bakarsınız dediler gittik gelmedi falan öteki gün gittik veremeyiz biz dediler salladılar başlarından ama onlarında alacakları olsun vurup kaçan adamdan hiç bi farkları yok bu resmen o adama yardım ve yataklık kendi başına gelse ne olurdu acaba alacakları olsun sen dikkat edersin elin oğlu ayağını debriyajdan çekmeyi öğrenir gelip vurur :asabi

iyi aile çocukları

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oje demişken nasıl bir ojedir.Gerçi serviste rötüş yapın dedim harbiden oje sürmüşlerdi.Sorduğumda oje kabına koyduk demişlerdi.beni yediler demekki.nedir markası bende alsam rötüşlük yerler var be usta...Yardımcı olursan çoookkk makble geçer.

Valla usta eşimle alışveriş merkezinde geçerken girdik makyaj malzemeleri satın biryere göz kararı aracın tonuna göre oje beğendik o yani. ama şöyle bişey var koyu kırmızı görünen ojeler var simli sürünce pembe gibi duruyor sırıtıyor ona göre biraz daha koyusunu seçmen lazım ben öyle yaptım. 1-2 tane değiştirdikten sonra rengi tutturdum :) Tam kapatmıyor ama direk göze de çarpmıyor, güzel saklıyor.

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evvallah.Yok evde dükkan acacak kadar varda içlerinden uyan olur heralde:).Bugun 2 dk servise geçeyimde nedir neyin nesidir tam öğreneyim.anladım daha koyu kırmızılardan bahsediyosun.Eyvallah yardımların için.

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla usta eşimle alışveriş merkezinde geçerken girdik makyaj malzemeleri satın biryere göz kararı aracın tonuna göre oje beğendik o yani. ama şöyle bişey var koyu kırmızı görünen ojeler var simli sürünce pembe gibi duruyor sırıtıyor ona göre biraz daha koyusunu seçmen lazım ben öyle yaptım. 1-2 tane değiştirdikten sonra rengi tutturdum :) Tam kapatmıyor ama direk göze de çarpmıyor, güzel saklıyor.

Hocam su ojenin markasini ve kodunu soylersen bizlerde alalim torpidoda bulunsun :D