Panjur içerisine polis Çakarlari geliştirme

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar düşüncelerinize ve tavsiyelerinize saygım sonsuz yalnız küçük bi detayı atlamışsınız. FuRiouS arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun. benim yazımı tekrar okursanız benim başıma bişey gelmez. ben kırmızı mavi yapmicam. tamamı beyaz olucak. ayrıca denizlide bu icadın nerelerde kullanılacağını iyi biliyorum. kırmızı mavi takana takarlar bunun farkındayım. ayrıca merkeze biraz uzak yaşadığım için problem yok. tekrar ediyorum tamamı beyaz olucak. ayrıca benim araba broadway kim benim polis olucağıma inanacak. walla çok yaşayın bayağı güldüm. megan 2 ye yapar birilerinin peşine düşerseniz. adamı haliyle korkutursunuz. sonuç hüsran. cezasız günler diliyorum. ayrıza şerit ledlerle ile denememi yaptım gayet başarılı yakında eklerim.

McvPower

Cem Deniz AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abi sana bildiğin yoldan şaşma :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben genede tavsiye etmiyorum :) sislerimde beyaz çakar varken yakıyodum onları o kadar ekipin önünden gectim durdurmadılar neden bende bilmiyorum ama söküp attım hepsini yani genede siz bilirsiniz hayırlı olsun diyim kanun yakanıza yapısırsa forumda mutlaka konu acın :)

uSuLca

Tamer ALTINTAŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) hoca senın kı de polıs gıbı yanmasın farklı kombınmasyon yap yanıp sonmelerini ekstra ısık takıyorsun kım ne dıyebilecek.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hakikaten amaç nedir?

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorum yapan arkadaşlara teşekürler tekrar hatırlatmakta fayda var. yana ışıkların tamamı beyaz yanıcak. keyifli forumlar.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
El emeği göz nuru parçaları ben severim emeğine sağlık abi .

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vay bee. cidden bende bu projeyi düşünüyordum. hatta devrelerini buldum yapmak üzereydim. ama daha elektrik elektronik müh. 1. sınıf olduğum için pic programlamada yeteri kadar bilgim yok. hazır alıp geliştirmeyi düşünüyordum. neyse ki bu haberi duyduğum iyi oldu. polislerin öyle vatandaşlardan gelen ihbarları ciddiye aldıklarını bilmiyordum

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 1.4İ var problem yok. Full beyaz yapicam. Ayni Şeyİ megan 2 sahİplerİ İÇİn sÖyleyemem.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EVET ARKADAŞLAR YENİ VERSİYON ŞERİT LEDLER İLE AYARLADIK. BUYRUN VİDEO. BAKMAYIN VİDEODA KIRMIZI MAVİ OLDUĞUNA ARABADA BEYAZ OLUCAK. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.