Panjur içerisine polis Çakarlari geliştirme

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gokhan abi yorumuna güldüm gece gece miki tuttuk demene :D abi benim basım belaya girdi bu yüzden yapıstı kanun yakama bi daha tövbe taktırmam beyaz çakar vardı sis farlarımda benim söktürdüm onuda. onu yakıp gectigimde polis bişey demiyordu demedi hiç. ama genede ben tavsiye etmem. kit olarak simdi virelesslıları cıktı tesisat cekmek yok wirelleslı anasını satim polis asla bulamaz :D içinde dat dat korna siren çakar megafon hersey var :D

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
GokhanRS arkadaşım konuya bakış açından dolayı seni kutluyorum. konuya bir kaç kişi olumlu bakıyor. konuyu açalı 16 saat oldu. konu olur olmadık yerlere gitti geldi. macera ararken nerdeyse polis oluyorduk. ben nereye koyayım diye akıl danıştım. bir kaç kişi haricinde olumlu bir cevap alamadım. ama söz veriyorum fazla uzun sürmez 2 hafta içince o çakarları panjurun içerisine yerleştiricem. tekrar yırtınarak söylüyorum. ben poliscilik oynamicam. beyaz şerit ledlerden yapıcam. bu insanları ne kadar rahatsız edebilirki küçük bi detay ama dikkat çekici. furious arkadaş poliscilik oynamış. sonu hüsranla bitmiş ama uyardı burdan tekrar geçmiş olsun diyorum uyardığı için sağolsun.

SIRADAKİ VİDEO OLUMLU YORUMLAR İÇİN KAMERA KALİTELİ OLMADIĞI İÇİN PEK DÜZGÜN OLMADI KUSURA KALMAYIN

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel güzel bunlar göz almıyor. xenon beyazı gibi görünüyor videoda.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar projeyi destekleyen arkadaşlar özel mesaj atsın beraber geliştirme kararı aldım. kararıma herkesten saygı bekliyorum.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla abi benim agzım yandı bu işten arabam gidiyordu az daha elimden devletin malı oluyordu :D o yüzden ben veremicem destek :D

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sen bilirsin

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok tartışılan bir konu :çak

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bir ara panjurun içine beyaz olarak takmıştım.Kaç kere çevirmeye girdiysem sıkıntı olmadı sonra hevesim kaçtı söktüm.Takacaklara beyaz takmasını tavsiye ederim.:eyv

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende yapmıştım arabayı öyle sattım. hiç sıkıntı yaşamadım bu forumdaki yorumların haricinde.:soru