Parkları açınca günduz ledi neden yaniyor

mustafamustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 Fluence icon.. benim problemim gündüz ledleri hiç yanmasın sadece far içindeki parklar yansin istiyorum nasıl yapacam bilemedim.. parkları açınca direk gündüz farı yanıyor.. parkları açınca gündüz farı değilde far içindeki park lambasinin yanmasini nasıl sağlarım..???? Gündüz farının biri parkları açınca yanmadigi için vizeden kaldım.. far içindeki parkı da açamadım.. durum boyle

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 Fluence icon.. benim problemim gündüz ledleri hiç yanmasın sadece far içindeki parklar yansin istiyorum nasıl yapacam bilemedim.. parkları açınca direk gündüz farı yanıyor.. parkları açınca gündüz farı değilde far içindeki park lambasinin yanmasini nasıl sağlarım..???? Gündüz farının biri parkları açınca yanmadigi için vizeden kaldım.. far içindeki parkı da açamadım.. durum boyle

İconlarda Park Lambası Aktif Değil Maalesef Yani Kısaca Parkları Açınca Gündüz Ledlerinin Işığı Kısılır. Yani Kısacası Yapacak Birşey Yok...

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sıkıntıdan ben de mustaribim. Gündüz ledleri otomatikte ve kesinlikle parkları yakamıyorum. Sigortaları tek tek kontrol ettim ancak hepsi sağlam. Anlayacağınız araç parklara enerji vermiyor. Aracın yazılımından park ampullerine enerji verebilir miyiz?

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sıkıntıdan ben de mustaribim. Gündüz ledleri otomatikte ve kesinlikle parkları yakamıyorum. Sigortaları tek tek kontrol ettim ancak hepsi sağlam. Anlayacağınız araç parklara enerji vermiyor. Aracın yazılımından park ampullerine enerji verebilir miyiz?

Servise Sormanız Lazım...

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyinden kapalı arkadaşlar. 2015 iconda da böyle. Belki servis beyinden uğraşarak açabilir ki onlar da orjinali böyle diye yollarlar sanıyorum. Bizim yine iconda gündüz ledleri kısılarak iş görüyor. Daha alt modellerde sadece arkada park lambaları var önde hiç bir ışık yok. Renault her zaman ufak hesaplar peşinde olmuş bazı durumları sonraki modellerde daima sınırlamıştır.

mustafamustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sağolun.. servise gidip göstereceğim. Ayrıca göğüs kısmında Twitter ses sistemi sizinde içleri boş mu?? Benimkiler boş. Kullanım kılavuzunda var gösteriyor ama içlerinde hoparlör yok..

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sağolun.. servise gidip göstereceğim. Ayrıca göğüs kısmında Twitter ses sistemi sizinde içleri boş mu?? Benimkiler boş. Kullanım kılavuzunda var gösteriyor ama içlerinde hoparlör yok..

2016 Clio Icon Turbo 1.2 EDC'de de öndeki tweeter ızgaralarının altı boş, hoparlör koymamışlar.

Rahat72

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
2016 icon 1.5 diesel var. Twitterlar boştu, internetten orrjinal sipariş ettim ve monteledim. Ses kalitesi arttı.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu ne ara hoparlöre döndü yaw?

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
2016 icon 1.5 diesel var. Twitterlar boştu, internetten orrjinal sipariş ettim ve monteledim. Ses kalitesi arttı.

Linki paylaşabilir misiniz? Montajını nasıl yaptınız?