Parkları açınca günduz ledi neden yaniyor

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu ne zaman hoparlöre döndü yaw?

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu ne ara hoparlöre döndü yaw?

Konu ne zaman hoparlöre döndü yaw?

he onu ben de dedim de sallamadı kimse bu konu daha enteresan geldi sanıyorum. hihi

"sallamadı kimse" ne demek?

Konu sahibi soruyu sormuş, konu hoparlöre gelmiş.

Arkadaşlar sağolun.. servise gidip göstereceğim. Ayrıca göğüs kısmında Twitter ses sistemi sizinde içleri boş mu?? Benimkiler boş. Kullanım kılavuzunda var gösteriyor ama içlerinde hoparlör yok..

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"sallamadı kimse" ne demek?

Konu sahibi soruyu sormuş, konu hoparlöre gelmiş.
Sallamadi demek şu demek: Bu soruna cevap vermek istemiyoruz. Hoparlör meselesi daha enteresan geldi demek. Ok!

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sallamadi demek şu demek: Bu soruna cevap vermek istemiyoruz. Hoparlör meselesi daha enteresan geldi demek. Ok!

Konu sahibinin her iki sorusuna da cevap verilmiş.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu sahibinin her iki sorusuna da cevap verilmiş.
Ee bundan sanane? Verildiyse verildi. Başlıkta led ışıklar varken son postlar tweeter ile alakali olduğu icin şaşırdık ve güldüm. Niye bu kadar umursadin ki?

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Elektrikçi ustamla park farlarını detaylı bir biçimde inceledik. ve şöyle bir sonuca vardık:
1- Fluence lerde (ya da Renault un bazı modellerinde) aydınlatma kolu sıfırda bulunduğu sürece gündüz far ledi şiddetli bir şekilde yanıyor.
2- Aynı gündüz ledleri park farlarını açtığımızda kısık bir şekilde yanıp park farı işlevi görüyor ve başka hiç bir şekilde farların kendi içerisinde bir ampul yanma olayı gerçekleşmiyor.
3- Far içerisine yuva ve far konmasına rağmen bu ışık için tesisat hiç bir şekilde çekilmemiş.
4- Biz de ustayla birlikte ayrı bir şekilde kablo çektik ve resimdeki gibi led bir ışık bağladık
5- Bu basit kablo çekme olayını yaparken elektriği gündüz farından alınmamasını özellikle belirtmeliyim. Zira böyle birşey yapılırsa gündüz ledi yandığı sürece parklarda yanmış olacaktır. Kablo bu farlardan ayrı bir şekilde çekilmelidir ki yalnızca parklar açıldığında far yanmış olsun.
6- Bu arada aracım Fluence 2015 ICON paket olmasına rağmen benim de Tweeter lerım boş (Namıssız reno koymamış.)

WGvbVP.jpg

Rahat72

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Aracım 2016 icon modeli parklara tesisat çekili ama yanmıyor. Sanırım elektronik olarak kapalı. Bilgisayar ile açılabilir mi bilen var mı?