Pasaklı Clio

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah kaza bela vermesin

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Sözlünü fazla önemseme bence,çık yola gitsin...:eyv

Sanırım böyle olacak, ben hoca değilim ki bilemem ki seviyeni diyor hem, hem de acele etme diyor, bakalım:) Kendisi ilk aracında ilk 1 ay tehlikeli durumlar atlatmış zamanında, ama diyorum o durumları atlatmadan pişemiyor insan bir de ben korkularımı yendim o kadar, çok iyi bir hocaya rastladığım için, şimdi oyuncak kapıda, ben hala taksiye para bayılıp ya da günde 4 dolmuşla işe gidip geliyorum garip bir durum :)

maşallah çok güzel, güle güle kullanın :eyv beyaz arabanın pasaklı görünmesi çok zor :) seviyorum beyazı.

Bu modelde beyazı beğenmemin yanı sıra, dediğin gibi kir götürmesinin de büyük etkisi oldu. Hem diyorum zaten "kirli beyaz" diye bir renk var ama kirli gri, kırmızı, siyah vb yok değil mi?hehe

Son düzenleme:

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, kazasız belasız sürüşler dilerim :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günlerde kullanın :eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için...

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Dizel mi? Bu otantik'lerin gösterge panelinden tam anlamıyorum, devir olarak 7 bin dizel de var 6 bin dizel de o yüzden sordum. Beyaz en iyi tercih. Direksiyon konusunda, kendinize güvenin bir de ufak da olsa kaza yapmadan öğrenilmez. Hepimiz zamanında aynı yollardan geçtik. Zaten istanbul'da olupda boyasız araç bulmak çok nadir bir durum. ;)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullanın maşalah tertemiz:)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Dizel mi? Bu otantik'lerin gösterge panelinden tam anlamıyorum, devir olarak 7 bin dizel de var 6 bin dizel de o yüzden sordum. Beyaz en iyi tercih. Direksiyon konusunda, kendinize güvenin bir de ufak da olsa kaza yapmadan öğrenilmez. Hepimiz zamanında aynı yollardan geçtik. Zaten istanbul'da olupda boyasız araç bulmak çok nadir bir durum. ;)

Teşekkürler. Benzinli 1.2, devirde ne yazdığına bile bakmadım desem, malum henüz alt seviyeleriyle ilgilendiğimden:) Çok fazla km yapmayacağım için ve de bütçe tabii benzinli oldu seçimim. Beyazın çizikleri de nispeten az gösterdiği söyleniyor, sanırım işime yarayacak bu da kir götürmesinin yanı sıra:)
Doğru söylüyorsunuz, yeter ki ciddi zararlar olmasın ufak tefek maddi zararlara hazırlıklıyım, kaskosuz bayiden çıkarmadım zaten aracı, artık gerisi biraz şansa kalmış. Ama boş yerde hızlanıp, ani fren denemeleri yaptık bugün, bu da iyi geldi, benim gibilere güven vermesi açısından :)