Pasaklı Clio

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
RFC hepimizin kanına giriyor, sıfırdan bazı yaşı olan araçları cillop gibi yapıyolar bizde hayranlık ile seyrediyoruz. Orjinali dediğiniz, iki astar bir boya ile serviste yapılırsa sorun olmaz. Ben estetik açıdan söylemiştim, stock kullanmayı hiç sevmiyorum. Sadece tavsiye idi, ancak emmi'nin bulut vs. görülürde Clio3 bir de beyaz renk modlanmaz mı? Kesinlikle yapmak lazım bişeyler. :D Otantik vs. diye aracınızı küçümsemeyin, o kadar uygun maliyetlere bir kaç değişiklik yaparsınız ki görsel olarak aracınızın extreme'den farkı kalmaz. Bir ton oem sıfır jant satan yer var, bundan uygun fiyata temin edilir. Kapı kolları çıtalar ve aynalar gövde rengine boyatılırsa o baz vs. dediğiniz kartopu extreme olmuş olur. :p

Virüs vermek gibi olmasın da linkteki jantlar misal fiyatı çok uygun. Bir de son resimdeki araç orj. beyaz extreme, kartopu da böyle olabilir tabi siz isterseniz merak etmeyin bunları yaptınız diye kimse aracınızın orj. bozulmuş vs. diyemez. Zaten satarken bunu diyen insan olursa kartopunu böyle birine satmayın derim. ;)

Renault üretimi 15 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 625 TL Sahibinden satılık ikinci el - 82665903

bulut'a ve bakımlı, süslü arkadaşlarına bir kez daha maşallah diyeyim öncelikle:) çok fena virüs, bakteri neyse veriyorsunuz:) Şu anda ilk aracım olduğundan önce bir şu halini kullanayım, sıkılayım, aslında demek istediğim trafiğe alışayım da sonra süslenmesi gelsin biraz benimki:) Alarm ve sensör takarak -tabii estetik olarak kötü bile olmuş olabilir- ilk hediyelerini aldı pasaklı kartopu:) umarım bu işi başarır, trafikte kendime yer edinirim de uzun seneler ayrılmam, sadece model yenilemek için ayrılmak zorunda kalırım dileğim, o zamanda takasa verip yeni araç almak hedefim, hem uğraşmadan hem kafam rahat olsun diye... ama dediğim gibi uzun seneler kullanabilirsem ve bu forum olduğu sürece zaten bu haliyle kalmayacağı anlaşılıyor:) daha 2,5 haftalık, şimdiden öneriler geldiğine göre:)

belki de garanti bittikten sonra başlamak daha doğru olur orasını burasını kurcalamaya, ne dersiniz?:) şimdi böyle diyorum ya, yarın öbür gün, bana fikir verin, neler yaptırabilir derken bulabilirim kendimi sanırım, rfc virüsleri sayesinde:D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
RFC Stickerı eksik,işe onunla başlayabilirsin...:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
RFC Stickerı eksik,işe onunla başlayabilirsin...:eyv

Bakın buna hayır demem işte:D Biraz araştırmıştım şablon vb bir şeyler okudum ama satışı da vardır belki artık, değil mi? Eski mesajlardı sanırım benim gördüklerim, evet cliomun camındaki gibi garfield'im:D

Burak Aslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullanın kazasız belasız

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sticker teslimatları Anadolu yakasında speedmann veya Avrupa yakasında *USTA'dan bizzat yapıştırma garantili ve ücretsiz...:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Sticker teslimatları Anadolu yakasında speedmann veya Avrupa yakasında *USTA'dan bizzat yapıştırma garantili ve ücretsiz...:eyv

Ciddi misiniz? :D Ben de şablonu alsam, nasıl yaptıracağım, onu yaptırsam kesin yamuk olur, kitap bile kaplayamam diyordum:) O zaman komşudan alayım ben, sağ olun valla bu bilgi için:)

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
belki de garanti bittikten sonra başlamak daha doğru olur orasını burasını kurcalamaya, ne dersiniz?:) şimdi böyle diyorum ya, yarın öbür gün, bana fikir verin, neler yaptırabilir derken bulabilirim kendimi sanırım, rfc virüsleri sayesinde:D

Çok mantıklı düşünüyorsunuz ancak söylemek istediğim şu, şimdi siz jantları aldınız misal o linkteki olan ürünleri onlar zaten oem renault parçası. Bunu dışarıda'da taktırsanız Serviste'De taktırsanız garantiyi etkilemez. Siz kafanıza göre değiştirmiyosunuz, orjinalinde olan bir eksikliği gideriyorsunuz. Yine sonra çıtaları serviste boyattınız, bunun'da garantiyle vs. hiç alakası olamaz serviste yapılan her işin zaten garantisi vardır pahalı olur ama sağlam olur. Şunu söylemeye çalışıyorum, motor'Da değişiklik yapmadıkça çok extrem ses sistemi vs. kurmadıkça kolay kolay araç garanti dışı kalmaz. İşin traji komik tarafı varolan garantiye ne zaman ihtyacınız olsa, ya kullanıcı hatası denir ya da bu modeller böyle bunu böyle kullanacaksınız. E sorarım size bu şartlarda garanti'nin bana ne faydası var. RFC Virus Rulezz Kartopunu jantlı ve çıtaları boyanmış halde görmek isteriz. :p

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Çok mantıklı düşünüyorsunuz ancak söylemek istediğim şu, şimdi siz jantları aldınız misal o linkteki olan ürünleri onlar zaten oem renault parçası. Bunu dışarıda'da taktırsanız Serviste'De taktırsanız garantiyi etkilemez. Siz kafanıza göre değiştirmiyosunuz, orjinalinde olan bir eksikliği gideriyorsunuz. Yine sonra çıtaları serviste boyattınız, bunun'da garantiyle vs. hiç alakası olamaz serviste yapılan her işin zaten garantisi vardır pahalı olur ama sağlam olur. Şunu söylemeye çalışıyorum, motor'Da değişiklik yapmadıkça çok extrem ses sistemi vs. kurmadıkça kolay kolay araç garanti dışı kalmaz. İşin traji komik tarafı varolan garantiye ne zaman ihtyacınız olsa, ya kullanıcı hatası denir ya da bu modeller böyle bunu böyle kullanacaksınız. E sorarım size bu şartlarda garanti'nin bana ne faydası var. RFC Virus Rulezz Kartopunu jantlı ve çıtaları boyanmış halde görmek isteriz. :p

Sizin mesajların altına, dikkat virüs içerir yazısı eklense tam olacak valla:) Extreme ile arada 2 bin tl fark vardı alırken ama ben jant mant değil araç önemli başta dedim, ileride değiştiririz biraz araçla para kazandıktan sonra düşüncesiyle, annem bile dedi hatta bunu alım aşamasında:) Diğer konularda dediğim gibi boya falan yetkili servis bile olsa şu 2-3 sene dokunmama kararım var. Nissan'da kaç ay kullanılan aracı değiştirdiler arkadaşlarımızın garantiden o yüzden ben umutluyum yine de:) İnşallah gerek kalmaz tabii ha bir de şu var ben zaten acemi sürücü oraya buraya sürtüp o çıtaları haklayacağım da aşikar, araç olmasa da duvar vb beni bekliyor sanırım:) Biraz canını çıkarayım bu haliyle, bir de bana biraz para kazandırsın da süslenme parasını çıkarsın di mi ama?:) He şoförlük yapmayacağım yanlış anlaşılmasın hehe bir sürü özel ders fırsatını araç olmadığı için kaçırıyordum, o yönde bir gelir getirmesi söz konusu yani yoksa pendik-kadıköy hattına çıkmayacağım:D