Pasaklı Clio

HggR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz her zaman iyidir kir fazla göstermez :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​MAAASALLAH beyazları severim :)

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Allah kaza bela vermesin..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ah şu bayanlar evlerine baktıkları gibi arabalarında baksalar nolur:slc cam ve aynalardan yolu görmeden araba sürmek usta işidir hehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ah şu bayanlar evlerine baktıkları gibi arabalarında baksalar nolur:slc cam ve aynalardan yolu görmeden araba sürmek usta işidir hehe

valla ne işi bilemeyeceğim ama hiç akıl işi değilmiş, ilk defa tam karanlıkta işten eve dönerken, farların yansıması aynaların, camların kiri, solumdan gelen gri sedanı görmemiş az daha çarpıyordum birden nereden çıktı bu oldum, bir de hani kafamı çevirip camdan kontrol ediyorum güya hehe meğer arabayı yıkatamasa da insan camı, aynaları silermiş qw

not: hadi ben evin bakımıyla da ilgilenmiyorum da, evi ve kendi umrunda olmayıp arabayı kendinden çok önemseyenler de erkekler oluyor değil mi:D

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ne işi bilemeyeceğim ama hiç akıl işi değilmiş, ilk defa tam karanlıkta işten eve dönerken, farların yansıması aynaların, camların kiri, solumdan gelen gri sedanı görmemiş az daha çarpıyordum birden nereden çıktı bu oldum, bir de hani kafamı çevirip camdan kontrol ediyorum güya hehe meğer arabayı yıkatamasa da insan camı, aynaları silermiş qw

not: hadi ben evin bakımıyla da ilgilenmiyorum da, evi ve kendi umrunda olmayıp arabayı kendinden çok önemseyenler de erkekler oluyor değil mi:D

iyi yine Allahın sevgili kuluymuşsun :D notta bahsettiğin kişilerden olmamak için büyük uğraş içerisindeyim :deli

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
iyi yine Allahın sevgili kuluymuşsun :D notta bahsettiğin kişilerden olmamak için büyük uğraş içerisindeyim :deli

ya nerden bileyim ben içini temiz tutmaya takmıştım hehe bir de trafiğe alışacağım diye kafaya takmaktan camlardan görmem gerektiğini unutmuşum 12 3 bir de sözlüme dediğimde bu olayı, e silmiyor musun söyleme gereği bile hissetmedim demişti 12 3

Neyse ki bugünlerde yağmur bol yağdı pırıl pırıl azıcık su lekesi var sadece :aytuğ

Çok takanları görüyorum, ancak benim öyle bir şansım yok sokağa bırakıyorum sonuçta, baştan şartladım kendimi, o yüzden eşya olarak bakıyorum ,tabii daha özel ama fazla duygusala bağlamıyorum şimdilik pasaklıyla:)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
sevgili günlük... kıhkıh

boşuna buraya pasaklı diye başlık atmamışım, 2 ay oldu pasaklı sadece 1 defa bıcı bıcı yaptı, ama yağmurlar sağ olsun ben ne yapayım:)

ama aynaları ve yan camları arada siliyorum, bir defalık korku yeterli olmuş bünyede :deli

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sevgili günlük... kıhkıh

boşuna buraya pasaklı diye başlık atmamışım, 2 ay oldu pasaklı sadece 1 defa bıcı bıcı yaptı, ama yağmurlar sağ olsun ben ne yapayım:)

ama aynaları ve yan camları arada siliyorum, bir defalık korku yeterli olmuş bünyede :deli

Ben arabayı ne zaman yıkasam dükkandakiler yıkamaktan çürüyecek diyorlar :D