Paspas aydınlatması hakkında öneriniz?

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alternatif olarak düşünenler ; kapı altına bağlanan sesnör ile kapı açıldığı zaman zemine lazer ışık yada sticker veriyor.
Toplu alımlarda fiyat yaklaşık 80 Eur. 4 kapı için şuan ben araştırma aşamasındayım.qw

çok hoş. bende şerit led düşünüyorum kapı altlarına. buda çok şık ilgi çekici doğrusu

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok hoş. bende şerit led düşünüyorum kapı altlarına. buda çok şık ilgi çekici doğrusu

Şuan düşünce aşamasındayım. Bunu araç tamponuna yerleştirip; stop lambasına bağladıktan sonra çeşitli yazılar yada şekiller çıkartmayı hedefliyorum.
Aslında aklımda vardı. Olmazsa RFC lazer yaptırabiliriz.

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alternatif olarak düşünenler ; kapı altına bağlanan sesnör ile kapı açıldığı zaman zemine lazer ışık yada sticker veriyor.
Toplu alımlarda fiyat yaklaşık 80 Eur. 4 kapı için şuan ben araştırma aşamasındayım.qw

Kardeşim eğer bunu yaparsan ilk taliplisi benim :D :eyv

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araştırıyorum. Daha sonra forma genel talep yazacağım. isteyenlerin listesini toplayıp model alım yapacağız.

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o değilde elektriği nasıl alcaz :D

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Walla öle bişi olsun ben tavandan bile cekerim elektrik :D :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4905d1334235072-paspas-aydinlatmasi-hakkinda-oneriniz-kap-lambas-.jpg

Paspaslara yapacağınıza Kayhan'ın dediği gibi yapın daha hoş olur...

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapı altlarına hat çekilmesi kolay. ve bu lazerli olanı yaparsak kapı aydınlatmasını iptal etmek gerekir. çünkü lazerin tam üstünü aydınlatmaya gerek yok. lazeri sönükleştirir. buda düşünülebilir ama ben paspaslara taktım :D vw yapıyor bizde niye yok??

kayhan07

Kayhan KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapı altlarına hat çekilmesi kolay. ve bu lazerli olanı yaparsak kapı aydınlatmasını iptal etmek gerekir. çünkü lazerin tam üstünü aydınlatmaya gerek yok. lazeri sönükleştirir. buda düşünülebilir ama ben paspaslara taktım :D vw yapıyor bizde niye yok??

Kapı aydınlatması iptali bence şart değil. Bence amaç kapıyı aydınlatma değil, Zemine logo baskısı vermek. :) Çok sırıtırsa kapı lambasını sökerim. Dediğin gibi lazeri sönükleştirme ihtimalide göz önünde tutulmalı. Birde bunu kapıya yapmak doğru seçenek mi ondan da emin değilim. Belki araç ön/yada arkayada olabilir. Sislere yada fren lambasına yada sinyale bağlanarak, dediğim gibi şuan örnek olması açısından araştırma halindeyim. Bu hafta iş için yurt dışına gideceğim. fotograf görüntüsü ile gerçek görüntü arasında nasıl fark var onuda görmek lazım. Sonuçta pahalı bir uygulama. Kou sapmasın, Paspas olayıda güzel. Tavsiye ederim.