Pati Çektiğimde İçeri Yanık Kokusu Geldi

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sakin ol sampiyon :eyv debriyaj baskı balatadan gelmiştir :)

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
asfaltı yakmışsındır Kadir :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bazen patinaj cektigimde(bilincsiz tabiki asla bilincli pati koymam meganımla kıyamam bebegime) baskı balatadan koku geliyor sıkıntı yapmıyorum :) ha bide 1 hafta önce yeni doblo kullandım vitesi 1 die 3 e attım 3 te kalktım baskı balatadan patinaj cektigimde gelen koku doblodanda geldi :) yani sıkıntı yapmana gerek yok kardesim korkma sen yeterki araban lpgliyse lpgden gaz kokusu gelmemesine dikkat et..

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadir gitti balata aslanım :D baban seni öpecek :D valeo balata seti 250 lira en az 50 de işçilik üffff en az 300 lira gideri var hacı :D yandı gülüm keten helva :D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadir gitti balata aslanım :D baban seni öpecek :D valeo balata seti 250 lira en az 50 de işçilik üffff en az 300 lira gideri var hacı :D yandı gülüm keten helva :D
hehehehe

Abi ciddimisin ama arabanın atikliğinde felan bir problem yok :) Halen eski atikliğini korumakta :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehehehe

Abi ciddimisin ama arabanın atikliğinde felan bir problem yok :) Halen eski atikliğini korumakta :D

yok yaa bişey olmaz ama sen yapma yinede öyle şeyler :D el freni çek tersden sıfır çiz :D

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya zaten spor kullanmayi seven biri olarak bile patinaj gereksizdir. Ha nolur, 1. viteste yüklenirsin araç ister istemez patinaja biner, 2'ye çekersin pati, 3'de gene...Normaldir, arabadır. Bosch vericen :)

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sorunun aynısı şuan bizdede var yarım debriaj yapınca oluyor bizde de koku geliyor.

purmol

Bilgi Girilmemiş
Arabada bi sorun yok merak etme ilk zamanlar benim arabadada oluyodu el frenini çekip gazabasınca pati çekince sonradan araba açıldıkça geçti

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sorunun aynısı şuan bizdede var yarım debriaj yapınca oluyor bizde de koku geliyor.

normal o moruk baskı balatadan geliyor yarım debriyaj + patinaj + yüksek vitesten kalkınca gelir baskı balatadan koku o yuzden dikkat edin yemeyin balataları :eyv