Pati Çektiğimde İçeri Yanık Kokusu Geldi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o koku zamanla bağışıklığa döner, güzel kokudur, mümkün olduğunca alışkanlık olmamasına dikkat et :)
bu kulllanımla nerden baksan bi 30000 km gider. ha ben ilk aracımda 33000 kmde 3. baskı balatayı takmıştım o ayrı :D lada bana dayanamıodu...
Artık fazla spor kullanmayacam abi teşşekkürler :) ama bu aracın ciğerini mahvedeceğim anlamına gelmesin :D:D

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadir gitti balata aslanım :D baban seni öpecek :D valeo balata seti 250 lira en az 50 de işçilik üffff en az 300 lira gideri var hacı :D yandı gülüm keten helva :D

hahaha :D kadir, geçmiş olsun kuzum :p

yok ya, korkma, el freni çekikken çektiysen debriyajdan gelmiştir... yada lastik yakmışsındır :D

dediğin kokuyu, ben motoru test ederken duymuştum geçende :D pai çekerken kokutmuyo bnm alet, ama durduğu yerde, asıldım elfrenini, taktım bire verdim gazı, arabanın arka oturdu yere bırak beni gidicem diyo, eminmisin dedim verdim ikiyi, arabanın arka hala yerde, verdim 3ü hala yerde, verdim 4 ü hala yerde, verdim 5 i, indir el frenini gidicem diye, arka yerde kafa havada, sonra bi koku bi duman :D
yedim balataların 10000 km.lik ömrünü heerhal :D

korkma yani, sen ancak 100 km.lik yemişsindir:D:D:D:D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hahaha :D kadir, geçmiş olsun kuzum :p

yok ya, korkma, el freni çekikken çektiysen debriyajdan gelmiştir... yada lastik yakmışsındır :D

dediğin kokuyu, ben motoru test ederken duymuştum geçende :D pai çekerken kokutmuyo bnm alet, ama durduğu yerde, asıldım elfrenini, taktım bire verdim gazı, arabanın arka oturdu yere bırak beni gidicem diyo, eminmisin dedim verdim ikiyi, arabanın arka hala yerde, verdim 3ü hala yerde, verdim 4 ü hala yerde, verdim 5 i, indir el frenini gidicem diye, arka yerde kafa havada, sonra bi koku bi duman :D
yedim balataların 10000 km.lik ömrünü heerhal :D

korkma yani, sen ancak 100 km.lik yemişsindir:D:D:D:D
Abi inşallah 100 kmsini yemişimdir hehehehe

cilginturk06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yav öyle hemen baskı bitmez bi kere koku gelmeyle.velevki bitse ne yazar 250-300 tl nin bası.rahat ol.millet arabanın yedek anahtarına veriyor 500-600 tl.o koku guzeldir guzel bazen nefesi açar.hem sen ben arıza yapacaz.yoksa sanayideki usta taş mı yiyecek.hayvanlar aleminde nasıl.birinin ölmesi diğerinin yaşaması demek.:))))

Son düzenleme:

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yav öyle hemen baskı bitmez bi kere koku gelmeyle.velevki bitse ne yazar 250-300 tl nin bası.rahat ol.millet arabanın yedek anahtarına veriyor 500-600 tl.o koku guzeldir guzel bazen nefesi açar.hem sen ben arıza yapacaz.yoksa sanayideki usta taş mı yiyecek.hayvanlar aleminde nasıl.birinin ölmesi diğerinin yaşaması demek.:))))

:D)))))
di'mi ama...

Kadir korkma, R19 bu, hayvan gibi kullan, en aşaa 200bin km yapar o baskı balata... korkma sen... :D
Zaten Renault'un yaptığı en son sağlam araba bu.. R19 1992 teknolojisi nede olsa.. o yıllardan sonra herşey daha çok para kazanmaya döndü... ne varsa eskilerde var, ondan korkma sen :D
düüşün mesela, şimdi bir far ampülü değiştirmek için komple tamponu sökülen arabalar üretiyo reno.. Triger derdi yok bilmem ne yok, baskı balata da öyle 3 günde bitmez, bitiyor olsaydı bnmki şimdiye bitmişti :D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi araba babamın benim olsun isterse 1000 kmde baskı değişsin :D Sanayideki usta benden bu ara para kazanmasa iyi olur :D
Arabanın maşallahı var :)

:D)))))
di'mi ama...

Kadir korkma, R19 bu, hayvan gibi kullan, en aşaa 200bin km yapar o baskı balata... korkma sen... :D
Zaten Renault'un yaptığı en son sağlam araba bu.. R19 1992 teknolojisi nede olsa.. o yıllardan sonra herşey daha çok para kazanmaya döndü... ne varsa eskilerde var, ondan korkma sen :D
düüşün mesela, şimdi bir far ampülü değiştirmek için komple tamponu sökülen arabalar üretiyo reno.. Triger derdi yok bilmem ne yok, baskı balata da öyle 3 günde bitmez, bitiyor olsaydı bnmki şimdiye bitmişti :D
Abi fazla Polyanna olmaya gerek yok :D :D Ayrıca benim arabada Trigerde var :D:D
Aracı bu ara süremiyorum görecez eve gelsin bi :D