patlak ampul ariza isigi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar biraz once sag kisa farimin yanmadigini fark ettim.ekranda herhangi bir yazi veya uyari isigi cikmadi.fluence lerde bu uyari yokmu.arac 2011 dinamik:evet:135

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar biraz once sag kisa farimin yanmadigini fark ettim.ekranda herhangi bir yazi veya uyari isigi cikmadi.fluence lerde bu uyari yokmu.arac 2011 dinamik:evet:135

Merhaba. Patlak ampul arıza ışığı diye birşey ben daha görmedim Renault larda. Ben bir tek Mercedes lerde gördüm bu uyarıyı.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Patlak ampul arıza ışığı diye birşey ben daha görmedim Renault larda. Ben bir tek Mercedes lerde gördüm bu uyarıyı.

Fiat grubu da uyari veriyor ama ben de renaultta gormedim. Ayrica o lanet fari oyle bi yapmislar ki farin vidalarini acmadan ampul degistiremedim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha once doblom vardi.hatali ampul takinca veya patlak ampul olunca isik yaniyordu

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet far degisimi zor gozukuyor fari cikarmak lazim sigortaya bakmak istedim klavuzda farlarin sigortasi gozukmuyor

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha once doblom vardi.hatali ampul takinca veya patlak ampul olunca isik yaniyordu

Neyse okadar takılı kalmamak lazım bu özellik olmasada olur. En iyi kontrol edici sizsiniz. Arada bir yola çıkmadan yakın bütün lambaları dörtlüleri şöyle bir dönün aracın etrafında yanmayan bir yer varsa değiştirirsiniz.

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bu ozelligin olmamasi eksiklik yolda giderken farin yanmadigini hissetmedim.vitrinde farlari gorunce yanmadigini anladim.

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bu ozelligin olmamasi eksiklik yolda giderken farin yanmadigini hissetmedim.vitrinde farlari gorunce yanmadigini anladim.

Aslında hissetmemek mümkün değil koskoca farın biri yanmadığında aydınlatma çok zayıf olur ve ışık tek tarafta çoğalır önünüzde.

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araci yeni aldim.yillardir soferlik yaparim.bir cok aracda kullandim.farin yapisi itibari ilemidir yoksa alismadigimdan midir fark etmedim gorus gayet netti.sonradan sag tarafin biraz karanlik oldugunu gordum

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araci yeni aldim.yillardir soferlik yaparim.bir cok aracda kullandim.farin yapisi itibari ilemidir yoksa alismadigimdan midir fark etmedim gorus gayet netti.sonradan sag tarafin biraz karanlik oldugunu gordum

Herşey tecrübe bu hayatta. Her geçen gün yeni birşey öğrenebiliyoruz. İnşallah tek sorununuz far ampulü olur.