patlak ampul ariza isigi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ediyorum hocam. Bir şey daha soracağım akünün yanında da iki tane kutu var biri beyin kutusu (Resimde 1 numara) ama üstünde sigorta amblemi gibi bir amblem var. Ancak içinde sigorta göremedik. Diğeri de onun da altında -ki ona ulaşmak çok zahmetli sanıyorum (resimde 2 numara)

Bunlardan hangisinde park sigortaları var

MaDzYk.jpg
resimdeki 2 numaranın olduğu yerde beyin yokmu.bana sanki beyin orada gibi geldi.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarin sabah araca bakip resim çekerim inanin hatirlamiyorum su an.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam hocam bekliyorum ben de. Teşekkür ederim.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçinde sigorta göremedik demişsiniz. İçinden çıkan parçayı ters çevirip altına bakarsanız orada sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İçinden parça çıkmadı hocam kapalı bir kutu daha vardı. Kapağın altında mı sigorta var demek istediniz..

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resimdeki 2 numaranın olduğu yerde beyin yokmu.bana sanki beyin orada gibi geldi.

1. numaranın beyin olduğunu söylediler. Açtığmızda da kapalı başka bir kutu gibi birşey çıktı 1 numarada. Kafalar karışık

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
93 model tempra sx aracım vardı ilk sahip olduğum aracım. ilk gös ağrım yani. onda pak ampullerime hatta plaka ampullerime kadar kesik varsa içeriden gösteriyordu. elektronik çek diye bir gösterge tablosu vardı orada hangi kapım açık kaldı ise bagaj dahil gösteriyordu. bu araç 93 modeldi. şimdi 2014 cliom var bunları göstermiyor. kapı açık uyarısı var ama hangisi açık kendin bul diyor. bu özellikler olsa hoş olurdu. megan 2 lerde hangi kapının açık olduğu yol bilgisayarında yazıyordu görmüştüm. bizimkilerde de olabilirdi.

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence da kapıları resimde gösteriyor.sanırım ikaz seside veriyor denemedim.
doblo da(2008 dinamik) hangi kapı açıksa yazıyordu bagajda dahil.artı bir çok arıza ve hatayı yol bigisayarında yazıyordu.+3 derece ve altında buzlanma riski gibi.el freni çekikse bile ikaz sesi ile uyarıyordu.artı yol bilgisayarı daha kapsamlı ve trip a trip b diye 2 kısımdan oluşuyordu.yeni araca geçince eskiden kullanılan donanım olmaması eksiklik oluyor.
ama şimdi hz sabitlemem var bir şeye değişmem.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence da kapıları resimde gösteriyor.sanırım ikaz seside veriyor denemedim.
doblo da(2008 dinamik) hangi kapı açıksa yazıyordu bagajda dahil.artı bir çok arıza ve hatayı yol bigisayarında yazıyordu.+3 derece ve altında buzlanma riski gibi.el freni çekikse bile ikaz sesi ile uyarıyordu.artı yol bilgisayarı daha kapsamlı ve trip a trip b diye 2 kısımdan oluşuyordu.yeni araca geçince eskiden kullanılan donanım olmaması eksiklik oluyor.
ama şimdi hz sabitlemem var bir şeye değişmem.
hangi kapının açık olduğu ve kesik ampuller hariç söylediklerinizin hepsi clio 4 icon da var

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
buzlanma riski yazmıyor.derece yanıp sönüyor.trip a ve b fluence da yok.
2016 aralık ayında sıfır style paket fabia aldık arkadaşa.
araçda her şey full + full ama hız sabitleme yok.leon da veya pola da ne varsa fazlası ile var. ama cc yi koymamışlar.
konuyu açmamdaki amaç aracı öğrenmek olduğu kadar.fanatikliğin önüne geçmek istemem.yoksa marka veya model kötülemek değil.
biz daha öncelerinde fiat forumlarında eksikleri çok dile getirdik.bir nebze başardık.artık araçlarda konfor yerine güvenlik öne çıkmalı.avrupaya tek airbagli ve abs siz doblo gitmedi.benimkinde abs yokdu.hatta kemer ikaz ışığı vardı.ses ikazı avrupa için olanlarda vardı.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence yi bilmiyorum ama clio da 3 derceden aşağı düşünce buzlanma riski yazıyor hız sabitleme de var. trip a ve b diye birşey tok sıra ile koldan hepsini değiştiriyorsun. ama bu derece olsun lastik basıncı olsun veya başka bir ikaz olsun mesaj kısmında kendiliğinden çıkıyor sen değiştirmez isen sürekli yazıyor. değiştirirsen de her çalıştırmada tekrar yazıyor taki o ikaz giderilene kadar veya sıcaklık 3 derecenin üzerine çıkana kadar.

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 dinamik otm eksik olanlar
lastik hava basıçları
esp / asr
usb girişi