Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun en kisa zamanda montajlanmis reslmlerini bekliyoruz abi
Dün bütün gece saat 11 e kadar onunla uğraştım. Orjinal iso soketi yaptım. Çünkü cihazın kabloları montaja hazır geliyor. Yani uçları boşta. İstediğin yere bağlayabilirsin. Ancak kesme biçme işerini sevmediğimden, iso dişi soket aldım. Tüm uçları tek tek içinden çıkardım ve üzerindeki tüm kablo aksamlarını temizleyerek, pense ile uçları sıktım ve lehimleyerek sokete giriş yaptım. Ancak 3-4 saatimi aldı. Saat tamirciliği gibi bir şey. Ufak uçlar kablolar. Akşam montaja geçmiştim. Ancak torpido içine yapacağım aydınlatma nedeniyle parça ihtiyacı ortaya çıktı bir iso soketi daha alıcam bugün.

Fiyatı uygunmuş cidden ekranlı pioner falan hayırlı olsun :)

Sağol Melih :eyv :eyv

Cihaz gelmiş abi.Çok canlı duruyoqw.İnşallah istediğin gibi bir cihazdır.Tekrar hayırlı uğurlu olsun,benimde düşündüğüm bir ünite bu

Sağol Mustafa :eyv :eyv
Cidden şık duruyor.Bu gece 23 te işten geleceğim. Yarın sabah montaj tamamlanır.

Hayırlı olsun Ersin abi güle güle kullanman dileğiyle iyi seçim gerçekten :eyv
Teşekkürler Mert :eyv :eyv

hayırlı olsun ıı gunlerde gule gule kullan
Sağol Ufuk :eyv :eyv

Son düzenleme:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi en güzelini yapmışsın ben de arabama öyle bağladım orjinallik bozulmasın diye. çok güzel olur kablolar kesmeden :)
Melih valla çok uğraştırdı. Ben iso soketinin kendi kabloları ucuna teybin kablolarının bağlanmasını da sevmiyorum. O yüzden soket uçlarını tek tek çıkarıp ayıkladım. Uçlara direkt olarak teybin kablolarını lehimleyip yuvalara taktım. Torpido lambası için bir tane eksik kalddı. Bu gün onuda tamamlayacğım.
Bass kontrolüde olsaydı bende alıyordum ama güzel teyp hayırlı olsun :eyv

Bass kontrolu gördüm cihazda :eyv :eyv

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bass kontrolüde olsaydı bende alıyordum ama güzel teyp hayırlı olsun :eyv
Abi bas kontrol derken tam olarak neyi kastettin? Cihazda lpf kontrolü var.Ayrıca subwooferi açıp kapatabilme menüsüde var.lpf ile istediğin alt üst frekanstan kesebilirsin subwooferi

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bass ın gücünü subwooferin gücünü ayarlayabiliyorsunuz

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyipten subw açma kapama yapılıyor.Ama abi dediğin bass level anfiye takılıyor rj11 (telefon soketi) yada rj45 ile anfiye girip ön tarafa biryere takılıyor

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın.Gerçekten güzel bir cihaz.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun usta.. Pahalı ürünlere kumanda koyuyorlar ucuzlara koymuyolar demekki benimkinde kumanda yok :(