3mr3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsn abi

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Ersin abi, güle güle kullan :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Ersin abi, güle güle kullan :)
Teşekkürler Ahmet :eyv
Teşekkürler Emre :eyv
Güle güle kullanın.Gerçekten güzel bir cihaz.
:eyv :eyv
Hayırlı olsun usta.. Pahalı ürünlere kumanda koyuyorlar ucuzlara koymuyolar demekki benimkinde kumanda yok :(
:eyv :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Satıcı arkadaşa özellikle sordum kumandayı :eyv

rickymusti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba ersin abi, bende sandero stepway araba var. Pioneer DVH-735AV teyp almayı düşünüyorum. Aklıma takılan bir kaç soru var?, yardımcı olursan sevinirim.

* Aracım da kendi orijinal teypin de direksiyondan ses açma, kapama kanal değiştirme vs özelikler var. Yeni teyp bağladığımda bu direksiyonda ki kolda ki ses açma kapama özelliklerini kullanabilir miyim, sistemle uyumlu olur mu ? çünkü direksiyon dan ses açma kapama kolaylık elinin altında hemen rahatça kullanabiliyorsun. bu arada senin teypin de hayırlı olsun güle güle kullan.

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzelmiş abi teyp hayırlı olsun :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyu yeni gördüm, hayırlı olsun. takılmış halinin fotoları yok mu?

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba ersin abi, bende sandero stepway araba var. Pioneer DVH-735AV teyp almayı düşünüyorum. Aklıma takılan bir kaç soru var?, yardımcı olursan sevinirim.

* Aracım da kendi orijinal teypin de direksiyondan ses açma, kapama kanal değiştirme vs özelikler var. Yeni teyp bağladığımda bu direksiyonda ki kolda ki ses açma kapama özelliklerini kullanabilir miyim, sistemle uyumlu olur mu ? çünkü direksiyon dan ses açma kapama kolaylık elinin altında hemen rahatça kullanabiliyorsun. bu arada senin teypin de hayırlı olsun güle güle kullan.

Merhaba.
Senin aracın model yılı?
Benim koldan kumanda olmadığı için sorun yaşamadım. Ancak bildiğim kadarıyla ara bir aparatla kullanılabiliyor. Cihazın arka remote çıkışı mevcut. Sitemizde bu işi yapan bir arkadaşımız mevcut :eyv

güzelmiş abi teyp hayırlı olsun :)
Teşekkürler :eyv
konuyu yeni gördüm, hayırlı olsun. takılmış halinin fotoları yok mu?
Tam olarak bitmedi. Cihazın dış çerçevesini de takınca yayınlayacağım. Verdiğim alarm siparişi tarafıma ulaşınca, onunla birlikte tekrar orta konsolun kapağını açmaya gerek kalmayacak. Alarm gelince görüntüler burada olacak. :eyv

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abi güle güle kullan :eyv