Privilege Fluence

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
üretimi ile ilgili üretilmiyor olabilir ama sanruf konusuna geçecek olursak hepsi su almıyor bildiğimiz gibi onun için olacağı varsa olur

Derilerinin soyulması gibi kronik bir sorun varmıdır diye merak etmiştim,sağolun.

Corolla tavsiye etmem , Laguna 3 ve Fluence düşünün , hatta Latitude bile bakın .

Corollayı tavsiye etmemenin sebebi nedir ?

Laguna 3 ve Latitude bizi aşıyor..

artık 105 likler çıkmıyor doğrudur. yerine 110 luk üretiliyor nedenide şu 105 euro4 norm, yerini euro5 110bg ye bıraktı. torkları aynı 240, çekişte hızlanmada aynı verimi alırsın. manuel vites tüketimlerde aynı sayılır hatta 105 lik fabrika verilerinde azıcık daha iyi:)

105 bg dci: ş.dışı:4 lt - ortalama:4.5 lt - ş. içi:5.5 lt - tork 240

sunroof konusunda onur arkadaşıma katılıyorum her sunroof su alıcak diye birşey yok:eyv
corollada güzel araç ama ayını fiyata dizel varmı birde motoru 1.4, 90 bg oluyor biliyorum. servis parça fiyatında reno daha avantajlı emre:)

Teşekküler abi,açıklamana göre 105 lik olmasının bana bir dezavantajı yok..Corollada aynı 40.000tl değilde 40 ila 45 arasında çok temiz araçlar var fakat donanım olarak karşılaştırdığımda Fluence açık ara önde gidiyor..

Merhaba, 2010 Fluence Privilege kullanıcısıyım. Nazar değmesin ama Sunroof'um ile ilgili en ufak bir şikayetim yok.

Maşallah birde merak ettimde sunroof tam açıldığında nasıl oluyor tavanla döşeme arasına mı giriyor yoksa yukarı doğru mu açıolıyor ?

Yorumlarınız için teşekkürler,bu araç satılmış bu arada 40.000Tl ye.Sahibi hiç bir sorunu olmadıgını söylemesine rağmen hiç inanasım gelmemişti ama artık alan kişiye hayırlı uğurlu olsun..
2011 Dynamique ya da (tercihen)Privilege max 45.000 km olmak şartıyla Fluence arayışımız devam ediyor.Gören,duyan olursa ulaşmasını rica ederim..

Son düzenleme:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Toyota bir kere şekil olarak çirkin bir otomobil . Megane II bile kat kat güzel .
Ayrıca airbag sabıkası olan bir otomobil olarak akıllara kazındı.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Toyota bir kere şekil olarak çirkin bir otomobil . Megane II bile kat kat güzel .

nedensiz yere airbag mi açıyor yoksa, yakışmadı toyotaya:soru

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nedensiz yere airbag mi açıyor yoksa, yakışmadı toyotaya:soru

Daha önce bu son kasa toyotaların 8 airbagli bir çok modeli kazalarda airbag açmadı diye lekeleyici ilan ve haberleri vardı Abi .
Tabi sensör de darbe almayınca toyota ne yapsın.
Ama toyotayı beğenmiyorum.

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bende Corolla yı Fluence'den daha çok beğeniyorum ama Fluence'nin donanımı aklıma gelince 2-3 boy öne geçiyor..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce bu son kasa toyotaların 8 airbagli bir çok modeli kazalarda airbag açmadı diye lekeleyici ilan ve haberleri vardı Abi .
Tabi sensör de darbe almayınca toyota ne yapsın.
Ama toyotayı beğenmiyorum.

Bende Corolla yı Fluence'den daha çok beğeniyorum ama Fluence'nin donanımı aklıma gelince 2-3 boy öne geçiyor..

marka kötüleme amacında değilim, kullanıcıları corolla motorunun yağ yakma sorunundan dertlenip duruyorlar. toyota yağ yakma sorununu şimdilik aşamamış duruyor:)

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
marka kötüleme amacında değilim, kullanıcıları corolla motorunun yağ yakma sorunundan dertlenip duruyorlar. toyota yağ yakma sorununu şimdilik aşamamış duruyor:)

Arayışımız devam ediyor,bakalım abi kısmet hangisine :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son düzenleme:

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aralar babamda bakıyor. ama şu jantlardan nefret ediyorum :) 17' süper ama hangisinde var bilmiyorum birde navig. olsun diyorum ben :)

Düşünürseniz ben aracımı askere gideceğim için satıyorum. dynamique 2011 fluence 35.000 km boya da yok.navigasyon orjinal.edc şanzuman

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gönlümden geçen şöyle temiz bir fluence bulmanız ama acele etmeden temiz bir araba arayın. bakalım kısmet hangisineymiş:)

Benim gönlüm ve hesabımda ondan yana ama bir an önce olsun istiyoruz çünkü araba olmayınca elimiz ayağımız bağlandı.Birde artık sahibinden.com daki bütün fluence ve corollaları ezberledim,gına geldi araba bakmaktan :))
Düşünürseniz ben aracımı askere gideceğim için satıyorum. dynamique 2011 fluence 35.000 km boya da yok.navigasyon orjinal.edc şanzuman

Sanırım sizin araç otomatik,bize manuel lazım..