Privilege Fluence

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayırlısı olsun araç konusunda acele etmeyin 2011 corollanın en full modeli babamda vardı 1.6 132 bg 6 ileri eleganttı sanırım 5 kollu jantlar dikiz aynasında kamera filan full+full modeldi gidişi konforu harika bi araba fakat cvvt-ı motorlarda yağ eksiltme sorunu ( yakma değil ) yağ eksiltme sorunu var nerden eksilttiği konusunda hiç bir fikrim yok servise sorduğumda herhangi bi problem arz etmediğini periyodik bakımların zamanında yapıldığını varsayarsak cok rahat 450-500 bin km gidebileceğini söyledi ben size benzinli corollayı tavsiye ederim dizellerinin performansı berbat klima acıkken yokuş cıkamıyor hele bide otomatikse çöp Fluence de güzel araba fakat kullanırken rahatsız oldum etrafı rahat göremiyorum özellikle geri gitmek biraz sıkıntı ön direkleri cok büyük bence ilk önce corollayı düşünün olmazsa laguna III iyidir :eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni araba arayışımızda ağımıza bir fluence takıldı.Donanımına ve boyasız oluşuna göre fiyatı iyi gibi duruyor.Ayrıca bir sorum olacak bu araç 105 BG,bundan 3-4 ay önce arkadaşım Fluence ile kaza yaptığında onarımı Yetkili Serviste yapılmıştı orda bir bayan bize artık 105 liklerin üretilmediğinden bahsetmişti bu durumun akıbeti nedir ?Birde bizi korkutan sunroof olayı araç dışarda kalıyor,şu meşhur su alma olayı başımıza gelmesin..

Renault Fluence 1.5 dCi Privilege Model 41.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 111597021

Sunroof ile ilgili hiç bir endişeniz olmasın gönül rahatlıgıyla dışarıda bırakabilirsiniz.Su falan almıyor ben kendimden biliyorum.Ayrıca 105 liklerin durup durmadıgı konusunda bi bilgim yok ama müşteri hizmetleri size gereken cevabı verir. Şimdiden hayırlı olsun memnun kalacagınıza eminim.

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayırlısı olsun araç konusunda acele etmeyin 2011 corollanın en full modeli babamda vardı 1.6 132 bg 6 ileri eleganttı sanırım 5 kollu jantlar dikiz aynasında kamera filan full+full modeldi gidişi konforu harika bi araba fakat cvvt-ı motorlarda yağ eksiltme sorunu ( yakma değil ) yağ eksiltme sorunu var nerden eksilttiği konusunda hiç bir fikrim yok servise sorduğumda herhangi bi problem arz etmediğini periyodik bakımların zamanında yapıldığını varsayarsak cok rahat 450-500 bin km gidebileceğini söyledi ben size benzinli corollayı tavsiye ederim dizellerinin performansı berbat klima acıkken yokuş cıkamıyor hele bide otomatikse çöp Fluence de güzel araba fakat kullanırken rahatsız oldum etrafı rahat göremiyorum özellikle geri gitmek biraz sıkıntı ön direkleri cok büyük bence ilk önce corollayı düşünün olmazsa laguna III iyidir :eyv

Yılda 10.000-15.000km yapıcak bu araç benzinli bize çok masraflı olur bu sebepten dolayı dizel bakıyoruz..Laguna III güzel ama max bütçemiz 42000tl ile sınırlı,Laguna bizi aşıyor..

Sunroof ile ilgili hiç bir endişeniz olmasın gönül rahatlıgıyla dışarıda bırakabilirsiniz.Su falan almıyor ben kendimden biliyorum.Ayrıca 105 liklerin durup durmadıgı konusunda bi bilgim yok ama müşteri hizmetleri size gereken cevabı verir. Şimdiden hayırlı olsun memnun kalacagınıza eminim.

Sağol abi Privilege olursa zaten sunroof lu istiyorum yoksa fiyatı bize uygun güzel bir dynamique olursa oda olabilir..

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmir/Konak/Alsancak Mahallesinde oturan birisi varsa acil yardımını rica ediyorum..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmir/Konak/Alsancak Mahallesinde oturan birisi varsa acil yardımını rica ediyorum..

hayırdır emre, izmir de araba ilanı mı gördün

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi Bir Seçim Ancak Fluence Bana Hep Biraz Odun Bir Araba Gelmiştir, Sunroof'tan Suyu Tahliye Kanalları Tıkandığında Alır Bunun İçin Çölde Arabanın Ya 2 Yıl Yatması Gerek Yada Şehirde 7 - 8 Yıl Gezinmesi Gerek :eyv

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırdır emre, izmir de araba ilanı mı gördün

Aynen abi Alsancakta beğendiğimiz bir araba var.Bugün bitane görmeye gittik adam tertemiz dedi koltukların derilerileri simsiyah,tamponlarında ezikler var.Eğer bizim yerimize alıcı gözüyle birisi bakabilirse arabaya almaya gidebiliriz..

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bold Editionlar dynamique ile aynı sanırım..
2.el piyasası hakkında bilgisi olan varmı ?

hasankorkmaz

Hasan KORKMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah birde merak ettimde sunroof tam açıldığında nasıl oluyor tavanla döşeme arasına mı giriyor yoksa yukarı doğru mu açıolıyor ?

Merhaba, evet sunroof açıldığında tavan ile döşeme arasına giriyor.