R-9 Sislere xenon uygulaması ne kadar doğru ?

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farı amacı dışında kullanılırsa yasak zaten ama muayeneden geçiyor sis farındaki xenon, hatta sis farı yanmazsa hafif kusur olarak geçiriyorlardı..

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
insanları yanlış bilgilendirmeyelim kardeşim. sislerdeki xenon muayeneden geçmiyor. hatta sonradan takılan mercekli ama otomatik far ayarı sensörü ve motoru olmayan araçlarda dahi xenon ağır kusur. bununla ilgili tüm istasyonlara yazı gitti. xenon uygulaması artık sonradan yapmak yasak. ve yerinde bir karar oldu.

arkadaşım ford connectle geçti sislerdeki zenonla bende geçtim yalan mı söylüyorum abi belki daha yeni kanun çıkmışsa onu bilemicem daha yakın zamanda geçti yani

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım ford connectle geçti sislerdeki zenonla bende geçtim yalan mı söylüyorum abi belki daha yeni kanun çıkmışsa onu bilemicem daha yakın zamanda geçti yani

kardeşim senin geçmen bişeyi değiştirmiyor. yazı yeni evet ama 2-3 ayı var geleli yazı. yani artık yasak. bende yasakken sti ile abart egzoz + plaka lambaları + parklarım çalışmazken geçtim muayeneden. yani bazen şansa geçiyorsun yasak şeylerde bile. ama kanuni olarak yasak olduğu tebliğ edildi. yavaş yavaşta millet gelmeye başladı sanayiye sisler xenon diye geçemedim değiştir abi diye gelenler çok bu aralar. yani yasak uygulanmaya başladı ama şansa geçersin istisna olursun şuan için böyle.

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim senin geçmen bişeyi değiştirmiyor. yazı yeni evet ama 2-3 ayı var geleli yazı. yani artık yasak. bende yasakken sti ile abart egzoz + plaka lambaları + parklarım çalışmazken geçtim muayeneden. yani bazen şansa geçiyorsun yasak şeylerde bile. ama kanuni olarak yasak olduğu tebliğ edildi. yavaş yavaşta millet gelmeye başladı sanayiye sisler xenon diye geçemedim değiştir abi diye gelenler çok bu aralar. yani yasak uygulanmaya başladı ama şansa geçersin istisna olursun şuan için böyle.

anladım

UFUK_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlara xenon takmaya karar verdim arkadaşlar şimdilik sis taktım pat patlarıyla birlikte ve de amerikan park uygulaması yaptım xenonlarım gelince farlara iyi bir ayarla onlarıda taktıracağım şimdilik işlem tamam :) Geriye film ve jant kalıyor

k63tr.jpg

UFUK_37[Renault Broadway] - YouTube

[UFUK_37] ..Renault Broadway 1.4 RN.. [BLuE(37)WoLF]

Son düzenleme:

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş güle güle kullanın.Zenona gelincede taktırın gitsin bence yakışıyor.:eyv