R link 2 Nasıl Üye Olunur,nasıl güncellenir

ayhan1154

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iki gündür bende uğraşıyodum bugün hallettim arkadaşlar yardım olsun diye açıklıyorum kayıt yaptığınız sayfada r link şiresi otomatik gelmiyorsa r link 2 programını kurun önceden arabaya taktığınız kart yada usb pc ye takğınızda kaydınız olmasa bile program usb yada kartı direk görüyor varsa direk güncellemeleri karşınaza çıkarıyor indirdikten sonra programın sağ üst köşede araba butonu var oraya tıkladığınızda r link şifreniz orda kopyala yapıştır yap üyeliğini tamamala

eozel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araçtan internete baglanma olayını nasıl çözdünüz? Bende ne hava durumu aktif ne de epostalar. Gmail hesabımdan anlatıldıgı gibi ikili korumayı açtım, yine de çözülmedi

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnternete baglanma olayini bayi kendisi aciyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eozel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0 km aldım alalı 2 hafta oldu

eozel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayilerin de bu konuda forumlarda bilgisiz olduğu yazılıyor. Nasıl bir yaklaşım sergileyeyim servise veya satış danışmanına?

eozel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman aldığınız yerin servisiyle baglantiya gecin. Arac tesliminde sizden mailinizi alip interneti acmalari gerekiyordu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler, bir servise uğrayayım o zaman.

SertanCem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar bayi diyorsunuz ama bayiden bayiye fark var sanırım. İzmir Renault Mais kaç kere telefonda görüştüysem kendimin yapması gerektiğini söyledi, böyle bir uygulamaları yokmuş. Rlink storedan ücretli navigasyon programı aldım ayrıca mail uygulamasını da indirdim fakat araca yükleyemiyorum deli olacağım. 'bu program buradan yüklemek için çok büyük' diyor. Flash dikke kaydettim orada program görünüyor dosyalarda fakat arabaya aktarmıyor. Sonunda tüm dosyaları sildim attım , kimsenin birşeyden haberi yok. Renaultun rlinkini kullanabilmek için üstün zeka gerekiyor maalesef bende de o yok..