R link 2 Nasıl Üye Olunur,nasıl güncellenir

soner megane4hb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim megane 4 aracımın navigasyonu da çoğu sokakları göstermiyordu. Manisa ordu a.ş renault servisine gittim. Burada r-link güncellemesi yaptılar.Ancak sorun çözülmedi.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbulda bile cogu yer yok. Bu ay yeni bi guncelleme gelecek dedikodusu var ne kadar dogru bilmiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

OGUZ316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R LİNK i indiren varsa linkini atabilirmi ben bulamdım

Azazel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba... r link şifresi için usb yi takıyorum ancak bilgisayarda şifre çıkmıyor. ikifarklı usb denedimyinede olmadı

Argonath

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar navigasyon haritasını güncellemek istiyorum. Normalde arabaya takılı bir flash belleğim mevcut. R-link store'dan 4 gb'lık bir harita güncellemesini indirdim. Flash belleğime kaydettim.Daha sonra arabaya taktıgımda harita güncelleme ekranı geliyor. Yaklaşık yarım saatlik bir güncelleme yapıyor fakat bittikten sonra harita hala eski halinde oluyor. Ayrıca her arabayı çalıştırdıgımda veya usbyi takıp çıkardığımda tekrar güncelleme ekranı açılmakta. Yani güncelleme bitti diyor ama herhangi bir değişiklik olmuyor.Bu durumu daha önce yaşayan veya çözümünü bilen bir arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim. Herkese teşekkürler şimdiden

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten değişen bi seyde yokki haritada. Haritaniz guncellenmistir fakat usb den o guncellemeyi silmezseniz her arac çalıştırdığınızda karşınıza çıkar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi