R link 2 Nasıl Üye Olunur,nasıl güncellenir

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fat 32 de biçimlendirilmiş boş bir flaah bellek usb ye takılır. kısa bir süre bekledikten sonra çıkarılıe. R-link store üye olmak için bilgisayardan giriş yapılır. gerekli bilgiler doldurulduktan sonra flası PC ye takmanız istenir. Takılan flash üyelik sırasında gerekli kodu otomatik olarak atar. r-linke üye olduktan sonra istenilen uygulama veya varsa güncellemeler flasha alınır. daha sonra bu flah arabaya takılıdığında rlink açılınca araç hareket halinde değilse otomatik olarak yüklenir.

serkan bey,

işte o anda takmamızı isteyen bir uyarı yok, ilk etabı dolduruyoruz sonra sadece bır seri numara kalıyor flashtan alması gerekıyor onu da almıyor..

r link dowload manager yuklu olamsı mı lazım acaba.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ya bende birtürlü olamadım üye, o seri no istediği son bölümde tüm işler bitiyor o sayfada usb takıyorum bir iş yok usb de var bir iki dosyada navi huid bilgisini yazıyorum her türlüsünü yazdım yene bir iş yok bir üye olamadım ne saçma iş ya yok böyle bir şey bayiilere götürüyorum,ben adamlarda 10 kat daha bilgiliyim yokmu bir üye olan yahu bir üye olamadık

Bayılerdekı personelın kadjarı gram bıldıgı yok adama renaultun özelliklerini ben anlatıyorum agzı acık kalıyor...

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serkan bey,

işte o anda takmamızı isteyen bir uyarı yok, ilk etabı dolduruyoruz sonra sadece bır seri numara kalıyor flashtan alması gerekıyor onu da almıyor..

r link dowload manager yuklu olamsı mı lazım acaba.

Yok bende yüklü değildi ama oldu. Java yüklü olmayabilir mi? Yada güncel olmayabilir mi? başka bişey gelmedi aklıma.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Java yuklu degıl sanırım bu yüzden olmuyordur...

tgunes2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis personellerine bu konuda bilgilendirmeler yapılmış. Ben Erzincan'dayım, buradaki servisimiz 10 gün sonra gelin halledelim dedi. Yani biz kullanıcıların şu anda yapabileceği bir şey yok. Servisin kayıt açtırıp abonelik başlatması gerekiyor. çünkü bir seneden sonra bu ücretliymiş.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis personellerine bu konuda bilgilendirmeler yapılmış. Ben Erzincan'dayım, buradaki servisimiz 10 gün sonra gelin halledelim dedi. Yani biz kullanıcıların şu anda yapabileceği bir şey yok. Servisin kayıt açtırıp abonelik başlatması gerekiyor. çünkü bir seneden sonra bu ücretliymiş.

mERHABA,

Yapan arkadaşlar nasıl yapmış acaba? rlinke internet üzerinden kayıt olmuşlar...

tgunes2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de tüm süreci yaptım. Rlinkte kaydı oldum. üstelik flashtan da seri numarasını aldı. ancak Rlink download manager i indirdikten sonra flash diski görmüyor. çünkü araçtaki rlinki açtığımda bir kaçtane program gösteriyor. bir çoğu da 1,99 Euro. onu indirmek istediğimde kullanım alanının az oldığu uyarısı geliyor.

anlayacağınız gerekli programlar bilgisayardan rlink download managerle flasha yükleniyor. flashı da araç usbsine takıp kullanabiliyoruz.

yani şu anki sıkıntımız, rlink download managerin flashı görmemesi.

bu arada flash diskinizi fat32 formatında biçimlendirmeniz gerekiyor. NTSC formatlı olmayacak...Kolay gelsin

tgunes2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EqDLm9.jpg
[/URL][/IMG]

3az5O4.jpg
[/URL][/IMG]

pakete aboneliği nereden yapacağız?

Araçta da rlink storeden bu ürünleri görüyorum (bu da internete bağlı olduğumu gösteriyor) , ancak program boyutunun yüksek olduğu uyarısı alıyorum. ben de bu ürünleri bilgisayardan rlink toolbox programından indirmek için flash diski takıyorum,ancak toolbox flashı görmüyor...

nerede eksik yapıyorum bilemiyorum...

Son düzenleme:

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EqDLm9.jpg
[/URL][/IMG]

3az5O4.jpg
[/URL][/IMG]

pakete aboneliği nereden yapacağız?

Araçta da rlink storeden bu ürünleri görüyorum (bu da internete bağlı olduğumu gösteriyor) , ancak program boyutunun yüksek olduğu uyarısı alıyorum. ben de bu ürünleri bilgisayardan rlink toolbox programından indirmek için flash diski takıyorum,ancak toolbox flashı görmüyor...

nerede eksik yapıyorum bilemiyorum...

Diger bir iki programı aldım ama maili bende alamadım. yapan varsa yardım etsin.

tgunes2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanılmıyorsam servisten bir abonelik paketi almak gerekiyor. İlk yıl bu ücretsiz olduğu için bu internet paketinin 2. yıldan itibaren ücretlendirilmesi gerekiyor. kuvvetle muhtemel farklı ücret seçenekleri olan internet paketleri almak gerekiyor.

Ben 10 güne kadar servise gideceğim.