R-Link tam ekran apple carplay

ironLeppu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba cihazım sürümü 7.0.24.166 apple car play açık ve çalışıyor ama tam ekran yapmak için hangi sürüme yükseltmem gerekiyor.

https://imgyukle.com/i/rqB6VY

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba. Tam ekran carplay icin yazılım sürümünüzün en az v8 olması gerekir.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

ironLeppu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakan bey tamamdır ama bu sürümü nerden indirebilirim ? Bugün yetkili servisteydi araç söyledim güncellememiz yok dediler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben bir sitede paylaşılan en son yazılım versiyonunu bir video ile paylaştım.Ama v8 yok maalesef. Daha önce kullanmıştım. Sonra dosyalar eski olduğu için sildim.

ironLeppu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır sizin videoları izliyorum 2-3 gündür bir tanesinde bir link paylaşmışsınız toplu bir link bütün versiyonların olduğu ordan indiriyorum v8 sürümünü. İstanbul'da bu işlemi yapan bir servis var mı acaba? Aracı yeni aldım yeniyim bu konularda. Teşekkürler şimdiden

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Servisler bu işi yapmazlar. Resmi bir güncelleme olmadıkça girmiyorlar bu işe. Yüklemede risk var. Risk te büyük. Bunu mutlaka dikkatinizde tutun lütfen. V8 yerine v9.0.37 daha yeni bir yazılım. Ben v7'den bu sürüme 7 araçta yükseltme yaptım. Bunu da deneyebilirsiniz. Ama yüklerken yapılacak bir hata cihazın çökmesine neden olabilir.

Aracınız nedir? Kaç model? Donanımı nedir?

Bahsettiğim video şu:

Yaptığım uygulamalardan bir tanesinin videosu:

ironLeppu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç 2017 Model Megane 4 HB icon tesla ekran opsiyonlu versiyon 7.0.24.166 ön yükleyici sürümü 5615

aslında hiç bir sorunum yok sadece car playin tam ekran olmasını istiyorum.

7.0.24.166 sürümünden v8 i atlayarak v9 a geçiş yapılabilir mi?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Evet. Bu videodaki gibi geçiş yaptığım araçlar oldu. Ama her seferinde araç sahipleri kayıtsız şartsız riski göze aldılar. Risk büyük. İşlem gerçekleşirken bluetooth bağlı ise bile yükleme yarım kalabilir. Yarın kalması demek, cihazın yenisi ile değişimi demek. Gereksinimler ve yapılması gerekenler var. Güncelleme yaptığımız arkadaşların r-link yazılımlarında da sorun yoktu. Sorun olduğu için yükletmediler.

ironLeppu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamdır ben 9.0.37.210 sizin paylaştığınız video açıklama kısmından indirdim. Şimdi usb ye aktarıp yarın araçda denicem umarım bir problem olmaz. Teşekkür ediyorum ilginize.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
tamamdır ben 9.0.37.210 sizin paylaştığınız video açıklama kısmından indirdim. Şimdi usb ye aktarıp yarın araçda denicem umarım bir problem olmaz. Teşekkür ediyorum ilginize.
Rica ederim. Evet. İnşallah bir olumsuzluk yaşamazsınız. Dosyayı ben de bir fransız sitesinde buldum ve dosya bana değil, o siteye ait. Dosyayı indirip kurmak sizin alacağınız karar ve risktir. Yükleme için gerekli olan tüm hazırlıkları ve şartları saģlamanız gerektiğini bir daha hatırlatmak isterim. Aksi halde cihazınız kararabilir. Bu durumda cihazınızı değistirmek zorunda kalabilirsiniz.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi