R-Link tam ekran apple carplay

ironLeppu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakan hocam yüklemeyi yaptım teşekkür ediyorum tekrardan

https://r.resimlink.com/D3n8_9R6t.jpeg

D3n8_9R6t.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Rica ederim. Güle güle kullanın.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakan Bey'in videolarından hepsini çözmüştüm 1 sene önce..

ironLeppu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakan bey tekrardan merhaba şimdi bende şöyle bir sorun oluştu ama bir türlü çözemedim. Apple car playi kurdum çalışıyor 2/3 gün boyunca her kabloyu taktığımda sorunsuz çalışıyor. Fakat 4. Gün kabloyu takıyorum ama apple car play çalışmıyor. Başka telefon başka kablo (orjinal dahil) denedim olmuyor. Telefonu ayarlarını sıfırladım yine aynı. Bu arada android auto bağlanıyor çalışıyor sorun yok. Sorunu çözmek için aracın multimedia sistem ayarlarına girip sıfırladığımda her şey düzeliyor. Ama 2/3 gün sonra tekrar aynı sorun başlıyor. Bu konu hakkında bir fikir verebilir misiniz? Benim aklıma aracın yazılımı ile alakalı bir sorun gibi geliyor. Yada usb portunu değiştirsem sorun çözülür mü acaba

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Sorun USB problemine benziyor. Daha önce bir Renault sahibinde de benzer durumda oluşmuştu ve kanalımda benimle paylaşmıştı. Onda da benzer şekilde android auto ile performans iyi iken, carplay'de bir süre sorun oluşuyordu. Ama kesinlikle sizde de aynı sorun vardır diyemem. Denemek lazım.

MerciCanim

Kayıtlı Üye
77-Yalova
v3 den v9 a gecmeyi düşünüyorum şuan aktif kablolu bir şekilde apple car play aracımda mevcut. ancak szin gibi tam ekran ve kablosuz tercih etmek istiyorum. Nasıl yaptınız kafaam cok karıstı yardımcı olurmusunuz ?