R-link2 navigasyon harita ücretsiz güncelleme

unutulan67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2019/12 güncel harita crack dosyası var mı elinizde? Bu başlık altında 2.sayfada paylaşılan link 2019 /06 .sonrasında paylaşım olmamış.

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2019/12 güncel harita crack dosyası var mı elinizde? Bu başlık altında 2.sayfada paylaşılan link 2019 /06 .sonrasında paylaşım olmamış.
Hocam Türkiye haritasında 2019/06 güncel harita yeni güncelleme olmadı 2019/12 de o yüzden bu harita ile devam ediyoruz.

unutulan67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım üstad. Yenisi çıkarsa buradan tekrar paylaşılır. Beklemede yiz

fatli58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür Ederim

yavuzdilli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://mega.nz/#!r8MygK4S!oQYxIa8lB5lnBupccIwUaMq-E0Mo0tK7PSCbnSMiVRA

Burdan orjinale döndürme dosyasını yükleyip sonrasında orjinal haritayı yükleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

teşekkürler.
benim problemim elimde orjinal harita dosyası yok maalesef. onu bulmaya çalışıyoum ancak rlink storedan indiremiyorum.
befe beyden rica etmştim eğer uyumlu ise kendisindeki 2017_06 haritasını paylaşabilirmisiniz, diye.
eğer orjinal 2017_06 harita dosyası bulabilirsem bende v9 yüklemeyi düşünüyorum.

yavuzdilli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım sürümünüz v8 ise v8' e ait original dosyasını kullanıp crack kaldıracaksınız.original zip ten sonra haritanız da sadece yeryüzü şekilleri kalacak.Orjinal haritayı yükleyeceksiniz.Aslında bunların hepsini ben videoda anlattım.Sorduğunuz soruların hepsi videoda var.Videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

merhabalar,
peki!!!...
harita crack kaldırdıktan sonra ve yeryüzü şekilleri kaldıktan sonra v9 yükleyip daha sonra elimde orjinal harita olmadığı için direk olarak crackli haritayı yüklesem olmaz mı?
elimde orjinal harita olmadığı için çözüm üretmeye çalışıyorum.
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
merhabalar,
peki!!!...
harita crack kaldırdıktan sonra ve yeryüzü şekilleri kaldıktan sonra v9 yükleyip daha sonra elimde orjinal harita olmadığı için direk olarak crackli haritayı yüklesem olmaz mı?

Adem Bey merhaba.
Aslında bunun benzerini ben yaşadım.Ben versiyon güncelleme yapmadan önce orjinal haritaya geri dönüş gerekliliğini yaşayarak öğrendim.V7 den eskiye yani v2 ye geri dönüş mümkün olmadığı için biraz uğraşmak zorunda kaldım.Ama yine önce orjinal haritayı yükleyip üzerine crack'li haritayı yükledim.Yüksek ihtimalle işe yarar.Ama denemeden emin olmak zor.

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
peki!!!...

Size attığım dosya ile önce yeryüzü olmayan orjinale dönüp sonra v9 yükleyip sonrasında v9 için crack ve burda paylaştığımız haritayı yüklerseniz çalışmaması adına bi neden yok herkeste versiyon yükseltme bu şekilde yapıyor diye biliyorum. Ha ben orjinal harita yüklemek istiyorum derseniz onu toolbox dan yükleyemiyorsanız ona dair ne yapılır bilemiyorum.