R-Nav Çevre Dostu Sürüş MEnüsü aktif edildi.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler kolay gelsin herkese. Bende rnav evolution var. Sürümü 6.0.3. Aracım makyajlı joy. Soket bağlantılarını değiştirmişler benim araçta. Haliyle böyle olunca jumper yardımı ile teyibi bağladım. Kesme biçme olmadan Direksiyon kumandasına kadar çalıştırdım. Şuan teybi geri söktüm ve hala satlık ilgilenen özel mesaj atabilir. Ancak ısı ve yol bilgisayarı verilerini alamadım. Herşeyi bağladıktan sonra boşta 5 kablo kaldı. Ancak teypte hangi çıkışlar yol bilgisayarı ve ısı bilgilerini alıyor ? Elimde teyp şeması var fakat burada da yazmıyor hangileri olduğu ?
Teypte Hangi çıkışlar bu verileri alıyor ?
Şemada N.C yazan çıkışlar nedir ?
3da69fdf34c94e2d59b9eaa5ccbeef3a.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ek olarak: şuan bir kaç video izledim. Hepsinde araç çalışmezken derece ve Yok bilgisayarı verileri Yok. Ben araç çalışmazken bağlantısını bulmaya çalışıp öyle demiştim. Sanırsam aracı çalıştırıp öyle denemem lazım. Ama hala bağlantısını bilmiyorum. Teypte hangi çıkışlar yol bilgisayarı ve ısı bilgilerini alıyor ?

borade

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
medianav sürüm 4.0.6 orjinal yazimida bunu deneyen var mi

nomercy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media Nav ve Evolution Eco 2 Driving verileri ve Sıcaklık verilerinin gelmesi

Media Nav ve Evolution Eco 2 Driving verileri ve Sıcaklık verilerinin gelmesi ile ilgili olarak araçlarında eco tuşu olup test eden bir kullanıcı oldu mu acaba?

aşağıda linkini paylaşmış olduğum daciaforum'unda Eco tuşu ile verileri alabildiğini iletmiş.

http://www.daciaforum.co.uk/forum/topic/3804-media-nav-unlock-temp-sensor-eco-drive/

Without any connections and without wires ... i had activated the button for eco bottom under the screen and then .. activated from the meco then the data appeared and after turning off the engine is no longer data show ...!!!

Test edebilecek arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilirlerse memnun olurum.

İyi günler kolay gelsin herkese. Bende rnav evolution var. Sürümü 6.0.3. Aracım makyajlı joy. Soket bağlantılarını değiştirmişler benim araçta. Haliyle böyle olunca jumper yardımı ile teyibi bağladım. Kesme biçme olmadan Direksiyon kumandasına kadar çalıştırdım. Şuan teybi geri söktüm ve hala satlık ilgilenen özel mesaj atabilir. Ancak ısı ve yol bilgisayarı verilerini alamadım. Herşeyi bağladıktan sonra boşta 5 kablo kaldı. Ancak teypte hangi çıkışlar yol bilgisayarı ve ısı bilgilerini alıyor ? Elimde teyp şeması var fakat burada da yazmıyor hangileri olduğu ?
Teypte Hangi çıkışlar bu verileri alıyor ?
Şemada N.C yazan çıkışlar nedir ?
3da69fdf34c94e2d59b9eaa5ccbeef3a.jpg

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media Nav ve Evolution Eco 2 Driving verileri ve Sıcaklık verilerinin gelmesi ile ilgili olarak araçlarında eco tuşu olup test eden bir kullanıcı oldu mu acaba?

aşağıda linkini paylaşmış olduğum daciaforum'unda Eco tuşu ile verileri alabildiğini iletmiş.

http://www.daciaforum.co.uk/forum/topic/3804-media-nav-unlock-temp-sensor-eco-drive/

Without any connections and without wires ... i had activated the button for eco bottom under the screen and then .. activated from the meco then the data appeared and after turning off the engine is no longer data show ...!!!

Bende eco tuşu modu yok. Olsada bağlantısını yapamadım zaten. Hangi kablolar o verileri alıyor bilmiyorum. Ancak eco modu ile alakası olduğunu sanmıyorum. Modsuz araçlarda da verileri alabiliyor Yen'i rnavlar. Bana bağlantı şeması lazım Yen'i teybin ve aracın.

borade

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende eco tusu mevcut onunla alakasi yok.

nomercy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Sağolsun site içerisinde arkadaşlar ne ile yapıldığını gösteren bir bilgi paylaşmışlar,

http://www.renaultfanclub.com/renault-captur-kulubu/93894-eco-s-cakl-k-cal-t-r-lmas.html

Saygılarımla,

abdulsametunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim Merhaba;
2014 Model Clio İcon 1.2 Benzinli 75 Lik Aracımda Bu İşlemi denemeye çalıştım fakat yapadım yardımcı olurmusun

CLIO-IV

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-Nav da Driving Eco2 ve Sıcaklık verilerini okuyabilmek için aracınızda buna uygun parça eksik... (Torpido gözünün alt kısmına telefon, kamera vs. uzatın. Polen filtresinin takılı olduğu kısımdan sağ yukarı doğru foto çekin. Bu kısımda soket kablo tesisatı bu işe yarayan parça var mı? kontrol edin) Her araçta olmuyor...

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnternetten 80₺ ye buldum. [emoji1] Umarım sağlamdır, takıp denediğimde haber veririm.

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
cfdef52b44c3170a73dde084e0a9f7bb.jpgf86a69b4a09dc91325d9abd1f8d73c5a.jpg

Ekli dosyalar

• cfdef52b44c3170a73dde084e0a9f7bb.jpg
    cfdef52b44c3170a73dde084e0a9f7bb.jpg
    213 KB · Görüntüleme: 1