R-Nav Çevre Dostu Sürüş MEnüsü aktif edildi.

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
An itibariyle denedim fakat sonuc bende de olumsuz. Yalniz dikkatimi ceken surus modunu ilk actigimda ortalama hiz 409 km/h yaziyordu. Acaba bunun sebebi nedir ? Birde acaba bizim yerli uretim oldugu icin mi boyle ? Fransiz araclarda da denemek lazim :S

foto çektinizmi çektiyseniz paylaşırmısınız. Benimde dikkatimi çeken bir şey oldu . araç çalışmıyorken sürüş ekranını açıyorum tüketilen yakıt ortalama yakıt fakan -- şeklinde duruyor. marşa basıyorum ve bu değerler araba çalıştığı andan itibaren 0.0L halini alıyor.

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben denedim ama olmadı. Dediğiniz hersey cıktı activasyon falan filan hepsini yaptım ama geri çıktım sonra ekrana gelmedi sadece ekranın sol üstüne c*__ işareti geldi o kadar . Ama ben boş bi flash değilde icinde müziklerin oldugu bi flash takmıştım acaba sorun ondan mı kaynaklanıyor? Bir de acaba nasıl eski haline çevirebilirim yani sol üstte bulunan c* (santigrat derece) işaretini nasıl kaldırabilirim? Herseyi oldugu gibi yaptım deactive yaptım yine de gitmedi

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olayi kismetse bu gece cozume kavusturucam , bluetoothlu obd cihazi gelicek bi yerden aracin verilerini aktaran , rnavin bluetoothundan baglanti yapip eger olursa verileri o aktif ettigimiz menude gorebilicez

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suan fotograf cekemem fakat aksam 10 a dogru cekerim ve paylasirim. Cihaza baglanarak yapilacak bir islem ise ariza tespit cihazini kurcalayabilecegim tanidik bir servis mevcut. Tabi kesin bir yontem olmasi lazim deneme yanilma yontemiyle isin icinden cikilmaz.

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraf çekemedim fakat bugün yaklaşık 150 km yol yaptım fakat banamısın demedi öylece --- şeklinde kaldı. Bir gelişme var mı ? OBD cihazı ile sonuç elde edebildiniz mi ?

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraf çekemedim fakat bugün yaklaşık 150 km yol yaptım fakat banamısın demedi öylece --- şeklinde kaldı. Bir gelişme var mı ? OBD cihazı ile sonuç elde edebildiniz mi ?
Suanda işteyim hala , 11 den sonra denicem zaten olumlu olumsuz bu gece yazicam .. Obd ilede yapamassak rus arkadastan haber beklicez

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün GEce OBDII cihazını araca taktim .. Rnavın Bluetoothu cihazı goruyor ancak bağlan dediğimde bekliyor ve ana ekrana atıyor. Kısaca OBDII Cihazı ile bağlantı suya düştü

tods

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dikkat!!!!

Geçen akşam yazdığım gibi MICOM TEST menüsünde yanlış tuşa basmam nedeniyle cihaz ''Connect dial tool'' yazılı ekranda kaldı. Aküdeki soketi çıkarmam, Cihazı konsoldan söküp arkasındaki soketleri çıkarmam ve yeni yazılım yüklemeye çalışmam sonuç vermedi. Cihaz serviste yeni bir MediaNav ile değiştirildi. Lütfen sizde bu menülerde gezinirken dikkatli olun. @forjust1day arkadaşımın bahsettiği sırayla basın tuşlara. yoksa benim gibi uğraşırsınız.

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dikkat!!!!

Geçen akşam yazdığım gibi MICOM TEST menüsünde yanlış tuşa basmam nedeniyle cihaz ''Connect dial tool'' yazılı ekranda kaldı. Aküdeki soketi çıkarmam, Cihazı konsoldan söküp arkasındaki soketleri çıkarmam ve yeni yazılım yüklemeye çalışmam sonuç vermedi. Cihaz serviste yeni bir MediaNav ile değiştirildi. Lütfen sizde bu menülerde gezinirken dikkatli olun. @forjust1day arkadaşımın bahsettiği sırayla basın tuşlara. yoksa benim gibi uğraşırsınız.

Bilincsiz bi sekilde baska tusa basmak gercekten kalici hasar verebilir ama bugn baska arkadasin rnav connect diag tool hatasindan dolayi bilgisyara baglanip halledildi , ama genede dikkatli olalim

bebegimat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu menavrus yüklü olmayan biri denedimi?