R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

izmit_lee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda izmitte yardimci olacak bir arkadas var mi.

cirex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-nav 6.0.4 yazilimi icin de gecerli mi bu mediaskinin son paylasimi yoksa bu surume sahip arkadaslar hala bekliyo musunuz?

cirex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim cok tesekkur ederim. Telefonda oldugum icin detayli okuyamadim, okudugumu da translate ile cevrildigi icin anlayamadim.
Yani simdilik 6.0.4 te mediaskin calismiyor o yuzden r-nav'i yaptigin paylasimla 6.0.3 sumrumune geri yukleyip media@skin yukleyegiz. Insalla dogru anlamisimdir...

rhan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen, yalnız video çalıştırmak ölüm. 256 mb cihaz bu kadar oluyor demek ki.
Android cihaz almak şart oldu.

ssonerr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba herkese kolay gelsin. Konuyu yakından takip ediyorum. Bütün dosyaları indirdim ama bir türlü yazılımı çalıştırmayı başaramadım. Aracım 2013 reno Clio icon 0.9 modeli Rnav yazılımım 4.0.3 anlatıldığı gibi aracı çalıştırmadan önce usb yi takıp daha sonra aracı çalıştırıyorum. 700 mb olan dosyayı attğımda desteklenmeyen dosya diyor. mp3 başlamıyor. 5 gb lık dosyaya ıle denedğimde direk mp3 çalmaya başlıyor. Benim sorunum Rnavın usb deki update ye başlamaması youtubedaki videoyu izledim dosyların hepsi bire bir aynı kb tına kadar ama güncelleme başlamıyor. Sebebi nedir yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı? Rnavı sistem bölümünden fabrika ayarlarına döndürdüm ama yazılım değil sadece favorileri falan fabrika ayarı yapıyormuş meğer. Yazılımım hala 4.0.3 deneyimli arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler. ( Bu arada 2014 senesinde servise gidip yazılımı güncelletmiştim acaba diyorum Rnavı güncellemeye kapatymış olabilirler mi ? )

ssonerr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef bunda da aynı hatayı aldım daha önce 700 mb lık bir dosya indirmiştim usb ye onda '' USB DE MEDYA DOSYASI BULUNAMADI '' yazıyordu. Daha sonra 5 gb lık dosyayı indirdim onda ise bu hata vermedi ama arka planda mp3 çalan dosya direk çalmaya başlamıştı. Şimdi ise bu 100 mb lık '' ugrade lgu '' doyasını indirdim ve bellekte sadece bu dosya vardı. Bunuda aynı şekilde yuvaya takıp aracı çalıştırdım ama yine aynı hatayı veriyor '' USB DE MEDYA DOSYASI BULUNAMADI '' diyor. Ben upgarde yapmak istiyorum o bana medya dosyasından bahsediyor. :mad:

rhan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fat32 olan diskin ana dizinine upgrade.lgu dosyasnı atıyorsun doğru mu?