R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

ogztncr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet başarılı :D

KORAY5887

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamın aleyküm yeni bir clio 4'cüyüm 9.1.3 sürümü lazım bana bide kurulumun detaylı anlatımı kim yardımcı olabilir mail adresim ahmetkoraykeles@gmail.com

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
selamın aleyküm yeni bir clio 4'cüyüm 9.1.3 sürümü lazım bana bide kurulumun detaylı anlatımı kim yardımcı olabilir mail adresim ahmetkoraykeles@gmail.com
Fat 32 ile biçimlendirdiğin usb bellek içine upgrade.lgu dosyasını direkt at. Cihaza tak. Güncelle diyeceksin motor çalışır vaziyette olsun cihaz 1 defa kapanıp açılacak bekle. En son tekrar güncelle yazısı geldiğinde usb belleği çıkar sürümün artık 9.1.3 hayırlı olsun.
NOT: cihaz görmezse başka usb belleklerle dene. Mutlaka görür. Buradan indir: http://www.dosya.tc/server26/a8ah6g/upgrade.lgu.html

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Necky15

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhabalar. Konuyu tekrardan aktifleştiriyorum ama kusura bakmayın. Çok fazla link var ve hangisini indireceğim kafam karıştı. Cihazda 4.0.3 sürüm yüklü. Video izleyip, güncel harita kullanmak için mediaskin kurmak istiyorum. En güncel sorunsuz link hangisi?

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, Yeni bir Clio 4 aldık. 2016 model.. Yazılımı güncelleyip video oynatmak istiyoruz. yardımcı olabileceğiniz bir konu var mı? Güncel Linkler var ise indirip yapabilirim. Navigasyon haritalar Türkiye güncel olan varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler..
Merhaba 2020 harita mevcut cihaz güncelleme yapilir

SM-A307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi